Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Praga-Północ ul. Tadeusza Korsaka · 6 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 3 7m².
Mieszkanie z dużym potencjałem, przytulne, ciepłe, jasne . Blisko świetna komunikacja, super sąsiedzi , mieszkanie jest ciche i dosyć niski czynsz!
Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 70-tych. W budynku są dwie windy oraz domofon. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię, salon z wyjściem na balkon, pokój i łazienkę.
Jasne o bardzo wygodnym rozkładzie. Zapewniony szeroki widok na okolicę min. na Stadion Narodowy i Katedrę Praską.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Mieszkanie znajduje się na Pradze Północ na ulicy T. Korsaka, o metrażu 37m2, składającego się z:
- salonu (ok16m2) z balkonem (ponad 2m2) ;
- sypialni;
- oddzielnej widnej kuchni,
- łazienki ,
- przedpokoju,
- dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.
Do największych atutów mieszkania na należy:
wygodny rozkład , gdzie każde pomieszczenie ma swoje osobne wejście przedpokoju.
Wejście do mieszkania w zamykanym korytarzyku z dala od windy co sprzyja ciszy i bezpieczeństwu.
Mieszkanie wymaga remontu, natomiast jest zachowane w czystości, jasne kolory na ścianach. Parkowanie auta możliwe jest na ogólnodostępnych miejscach pod budynkiem.
Niewielka odległość Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych (znanej wcześniej jako Wyższej Szkoły Menedżerskiej) sprawia, że mieszkanie będzie też świetnym produktem inwestycyjnym pod najem dla studentów.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
! WAŻNE !
* obecnie nie ma możliwości założenia Księgi Wieczystej (grunty jeszcze nie są uregulowane);
* ZAKUP GOTÓWKOWY lub KREDYTOWANIE Z USTANOWIENIEM HIPOTEKI NA INNEJ NIERUCHOMOŚCI
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BUDYNEK :
- powstał w latach 70tych;
- posiada wyremontowane klatki na wszystkich piętrach;
- posiada 2 windy,
- do klatki prowadzi podjazd dla wózków;
- budynek administrowany jest przez prężnie działającą spółdzielnię RSM Praga - jedną z niewielu, którą chwalą sami mieszkańcy.
OKOLICA
W ostatnim dziesięcioleciu, Praga Północ przeszła ogromną metamorfozę i wciąż mocno zmierza w stronę nowoczesności. W okolicy znajdują się takie miejsca jak:
- Centrum Praskie Koneser - zagłębie kulturowo-rekreacyjne z muzeami, galeriami i szerokim wyborem restauracji, ale też z regularnie odbywającymi się tam różnorodnymi wydarzeniami dla mieszkańców;
- kultowa już ulica Ząbkowska, która co roku obchodzi swoje własne święto :)
- w okolicy znajduje się wiele punktów usługowych: od przychodni, apteki, fryzjera i barbera, przez pralnię i cudowne lokalne Bistro Prażanka, aż po salon pielęgnacji dla psów i kotów;
- w odległości 450m znajduje się też Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych (znana jako Wyższa Szkoła Menedżerska);
- dodatkowo - w odległości jedynie 1,5km znajduje się Galeria Wileńska;
- na spacery szczególnie polecają się niezbyt odległe: PARK PRASKI oraz NABRZEŻE WISŁY wraz z kładką spacerową prowadzącą na drugi brzeg.
KOMUNIKACJA MIEJSKA
- najbliższy przystanek autobusowy: tylko 200m!
- przystanek tramwajowy: zaledwie 450m;
- w okolicy dwie stacje metra: Szwedzka (1,3km) i Dw. Wileński (1,7km);
- dwie stacje kolejowe: Warszawa Wileńska (1,6km) oraz Warszawa Wschodnia (1,2km).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ASPEKT FORMALNY
* kupując tą nieruchomość nabywa się spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu;
* obecnie nie ma możliwości założenia Księgi Wieczystej (grunty jeszcze nie są uregulowane);
* ZAKUP GOTÓWKOWY lub KREDYTOWANIE Z USTANOWIENIEM HIPOTEKI NA INNEJ NIERUCHOMOŚCI
Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Czynsz wynosi około 700 PLN.
Sprzedaje bezpośrednio , biurom nieruchomości dziękuję za współpracę.
Zapraszam do oglądania :)
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą, rok budowy 1976
-
Warszawa, Praga-Północ ul. Tadeusza Korsaka
-
Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
102000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Warszawa -
Mieszkania 2-pokojowe Warszawa
-
Mieszkania Warszawa ul.
Tadeusza Korsaka -
Mieszkania na sprzedaż
Warszawa Praga-Północ -
Mieszkania 2-pokojowe Warszawa
Praga-Północ -
Mieszkania mazowieckie
-
Mieszkania do wynajęcia
Warszawa -
Ogłoszenia nieruchomości Warszawa
-
Domy Warszawa
-
Ceny mieszkań Warszawa
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż