Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Lasek Brzozowy Warszawa Natolin

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Natolin, ul. Lasek Brzozowy. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Natolin ul. Lasek Brzozowy · 3 piętro

697 000
13 489 zł/m²
51
2 pok.
Warszawa Natolin, Lasek Brzozowy - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 20 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż mieszkanie przygotowane do remontu pod indywidualne potrzeby nowego właściciela.
Położone w dobrze skomunikowanym i cichym osiedlu na Ursynowie.

Oferowane mieszkanie o powierzchni 51,67 m², usytuowane na trzecim piętrze.

Mieszkanie posiada:
- przestronny, widny salon z wyjściem na duży balkon,
- oddzielną sypialnię,
- widną kuchnię,
- osobną łazienkę i WC.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska zlokalizowana obok mieszkania o powierzchni prawie 3 m², która umożliwia przechowywanie dodatkowych rzeczy poza mieszkaniem.

Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie Lasku Brzozowego, oferując mieszkańcom możliwość aktywnego wypoczynku wśród zieleni.
Otoczenie oferuje dostęp do licznych udogodnień, jak np. sklepy, przedszkola, przychodnie, szkoły i inne.

Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja i dostępność komunikacji, co gwarantuje dobre połączenie z centrum miasta i innymi dzielnicami.
Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się niecałe 5 minut od mieszkania, do metra jest ok. 750 metrów.

Cena mieszkania: 682 000 PLN
Cena komórki lokatorskiej: 15 000 PLN
Cena łącznie: 697 000 PLN

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,67 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą
  • Warszawa, Natolin ul. Lasek Brzozowy
  • Mieszkanie w stanie do remontu  
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
139000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat