Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Wałbrzyska Warszawa Mokotów

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Wałbrzyska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Mokotów ul. Wałbrzyska · 3 piętro

830 000
20 724 zł/m²
40
2 pok.
Warszawa Mokotów, Wałbrzyska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Wałbrzyskiej 21, oddanie do użytku w najbliższym czasie.
Na trzecim piętrze, z widokiem na dziedziniec ( nie na Puławską) .
Na 40,05 m2 składa się salon z kuchnią, sypialnia, łazienka i taras.
Okna na "wschodnie południe " dzięki czemu zawsze będzie jasno.
Idealnie skomunikowane, tramwaj/ autobus w odległości kilku kroków, metro ok 300 metrów.
W pobliżu wszelkie udogodnienia . Sklepy (bazarek, Biedronka) , komunikacja , szkoły, przedszkola , żłobek , place zabaw, dom kultury, poczta, kościół. Do tego rozległe tereny zielone - okolice Potoku Służewieckiego zapewniają kontakt z naturą.
Umowa w formie cesji, koszt mieszkania to 830 000 zł, do tego garaż i komórka lokatorska 100 000 zł .

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,05 m² balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • 3 piętro w 9-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2026
  • Warszawa, Mokotów ul. Wałbrzyska
  • Mieszkanie do wykończenia okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
166000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat