Warszawa Mokotów
al. gen. Władysława Sikorskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego
Cena
1 380 000
Powierzchnia
63
Cena za m²
21 905
Piętro
1 / winda
Rok budowy
2011
Warszawa Mokotów · 1 380 000 zł
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 7
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego. Zdjęcie 7

Marzysz o nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji? Cenisz sobie komfort, bezpieczeństwo i bliskość miejskich udogodnień? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone przy Alei gen. Władysława Sikorskiego na Mokotowie, spełni Twoje oczekiwania!
**Przestrzeń, która Daje Możliwości**
Mieszkanie, świeżo po remoncie, oferuje szerokie możliwości aranżacji. Duża recepcja/przedpokój, garderoba, dwa gabinety oraz łazienka z dwoma niezależnymi wejściami to idealny układ dla rodziny lub osób ceniących sobie przestrzeń. Możliwość wyodrębnienia nawet czterech gabinetów to dodatkowy atut, pozwalający na dostosowanie mieszkania do indywidualnych potrzeb. W gabinetach znajdują się węzły sanitarne, które w razie potrzeby można usunąć. Nowe drzwi z ościeżnicami, oświetlenie LED, umywalki z bateriami oraz nowoczesne gniazdka i kontakty elektryczne to gwarancja komfortu i funkcjonalności.
Lokalizacja, która Ułatwia Życie
Aleja gen. Władysława Sikorskiego to jedna z najbardziej prestiżowych arterii Mokotowa. Bliskość licznych sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli oraz parków to gwarancja wygody i komfortu życia. Mokotów to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która przyciąga zarówno młodych ludzi, jak i rodziny z dziećmi.
Komunikacja na Wyciągnięcie Ręki
Lokalizacja przy Alei gen. Władysława Sikorskiego to również doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, co zapewnia łatwy dojazd zarówno do centrum, jak i do innych dzielnic.
Inwestycja w Swoją Przyszłość
To mieszkanie to nie tylko miejsce, w którym będziesz mieszkać. To inwestycja w Twoją przyszłość. Prestiżowa lokalizacja, nowoczesne rozwiązania i funkcjonalny układ to atuty, które z pewnością docenisz.
Zadzwoń i Umów się na Prezentację!
Nie czekaj, aż ktoś inny Cię uprzedzi! Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na prezentację tego wyjątkowego mieszkania.
Agent Artur Król
☎️ Tel: [numer]
E-mail: [email]

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m²
  • 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2011 roku
  • Warszawa, Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.