Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Skarbka z Gór Warszawa Białołęka

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór · 1 piętro

870 000
14 105 zł/m²
61
3 pok.
Warszawa Białołęka, Skarbka z Gór - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 26 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m², położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Skarbka z Gór 138 (Białołęka).

Gotowe do zamieszkania - bez dodatkowych nakładów.

Mieszkanie:
* salon z kuchnią (balkon)
* 2 sypialnie
* łazienka
* przedpokój

* ustawny układ
* winda w budynku
* jasne i zadbane wnętrze
* idealne dla rodziny lub pod wynajem
* dwustronne (ekspozycja północ południe)
* cicha spokojna okolica

W budynku znajduje się zamykana na klucz wózkownia.

Dodatkowo:
* miejsce w garażu podziemnym (dodatkowo płatne)

Lokalizacja:
* szkoły, przedszkola i żłobki
* sklepy (Biedronka, Lidl, Żabka, Aldi)
* IKEA, CH Targówek, M1 Marki
* przystanki autobusowe (najbliższy Derby VI)
* dojazd do trasy S8 w 5 minut
* dojazd autobusem do stacji metra Kondratowicza w 15 minut
* tereny spacerowe i place zabaw

Pełna własność, możliwość zakupu na kredyt.

Mieszkanie : 870.000 zł
Garaż : 40.000 zł (zakup dodatkowy, nieobowiązkowy)

Mieszkanie dostępne do obejrzenia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,68 m² balkon, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2019
  • Warszawa, Białołęka ul. Skarbka z Gór
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie  
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
174000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat