Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Myśliborska Warszawa Białołęka

Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Myśliborska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Białołęka ul. Myśliborska · parter

570 000
17 947 zł/m²
31
1 pok.
Warszawa Białołęka, Myśliborska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 31,76 m2. Położone przy ul. Myśliborskiej 44 a, na dzielnicy Białołęka.
Niska, 4-piętrowa zabudowa, nowe, zadbane osiedle, strzeżone całodobowo.
Mieszkanie usytuowane jest na parterze z pięknym ogródkiem, który daje ciekawe możliwości.
Mieszkanie bardzo widne, czyste, ciche i ciepłe, wykończone w podwyższonym standardzie. Umeblowane z bardzo dużymi, trzema szafami wnękowymi w przedpokoju.
Kuchnia w pełni wyposażona - płyta elektryczna, piekarnik, mikrofalówka, lodówka. W łazience wanna/prysznic, pralka.
Atutem jest lokalizacja na styku dzielnic Targówek / Białołęka: kameralne, zielone i ciche osiedle, z szybkim dojazdem do Śródmieścia, na Żoliborz, Wolę, Ochotę, lotnisko Okęcie (bez świateł i skrzyżowań - nowoczesną trasą szybkiego ruchu).
W promieniu 1 km stacje paliw, Mc Donalds, Fitness, Lidl, Biedronka oraz Galeria Północna.
Przy bloku przystanek ZTM, z którego dojedziemy m. in. do metra, dw. Zachodniego, dw. Centralnego.
Nieopodal nowa szkoła publiczna oraz przedszkole, a także kilka placówek prywatnych.
Kwota mieszkania: 570 000 PLN.

Pełna własność, księga wieczysta czysta.
Zapraszam do kontaktu. Nie współpracuję z agencjami.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,76 m² ogródek
  • Parter w 4-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2015
  • Warszawa, Białołęka ul. Myśliborska
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, mikrofalówka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
114000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat