Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Marywilska Warszawa Białołęka

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Marywilska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Białołęka ul. Marywilska · parter

630 000
15 563 zł/m²
40
2 pok.
Warszawa Białołęka, Marywilska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Warszawa, ul. Marywilska - Osiedle Kameralna

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,48 m², położone na parterze w nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Kameralna przy ul. Marywilskiej w Warszawie.

Układ mieszkania:
• salon z aneksem kuchennym
• sypialnia
• łazienka
• przedpokój

Do mieszkania przynależy prywatny ogródek o powierzchni 30,79 m² - idealne miejsce do relaksu, wypoczynku lub spotkań na świeżym powietrzu.

Najważniejsze atuty:
• mieszkanie w pełni umeblowane - gotowe do zamieszkania
• parter - wygoda i łatwy dostęp
• osiedle zamknięte - bezpieczeństwo i spokój
• nowoczesne budownictwo
• ogródek - dodatkowa przestrzeń do własnej aranżacji

Dodatkowo płatne:
• miejsce parkingowe w garażu podziemnym
• box rowerowy / komórka lokatorska

Cena mieszkania: 630 000 zł

Mieszkanie idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję na wynajem.

Zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,48 m² piwnica, miejsce w hali garażowej, ogródek, aneks kuchenny
  • Parter w bloku  
  • Warszawa, Białołęka ul. Marywilska
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
126000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat