Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Suwałki ul. Alfreda Wierusza-Kowalskiego · 4 piętro
355 000 zł
5 299 zł/m²
67 m²
3 pok.
Suwałki, Alfreda Wierusza-Kowalskiego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2. Lokal położony jest na 4 piętrze bloku z windą. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na tym samym piętrze oraz piwnica. Mieszkanie znajduje się przy ul. KOWASKIEGO 12.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m² piwnica
-
4 piętro w bloku z windą
-
Suwałki ul. Alfreda Wierusza-Kowalskiego
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości