Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraśnik brak adresu · 4 piętro
240 000 zł
4 898 zł/m²
49 m²
3 pok.
Kraśnik
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Szukałeś mieszkania na sprzedaż? Ta nieruchomość ma 49 m² i trzy pokoje. Znajduje się na 4. piętrze w bloku. Wnętrze jest jasne, do wykończenia. Okna balkonowe wychodzą na ulicę, zapewniając naturalne światło. Jedynym mankamentem jest łazienka, którą najlepiej będzie wyremontować.
Lokalizacja jest korzystna. W okolicy są sklepy spożywcze, supermarket i apteki. Dla miłośników zieleni dostępne są parki i skwery. W okolicy jest również placówka medyczna i przedszkola.
Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, skontaktuj się i umów na oglądanie.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m² balkon
-
4 piętro w bloku
-
Kraśnik
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
48000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
48000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości