Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Olsza ul. Lublańska · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,78 m2, położone przy ul. Lublańskiej 14 w Krakowie.
W skład mieszkania wchodzą:
- duży, jasny pokój z wyjściem na balkon (loggia o powierzchni ok. 3m2)
- sypialnia
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
- piwnica o powierzchni 3,36 m2
Mieszkanie umiejscowione jest na parterze i skierowane jest oknami na południową stronę, a więc jest bardzo jasne i dobrze doświetlone. Okna i balkon wychodzą bezpośrednio na zieloną, spokojną część osiedla.
Lokal w dobrym stanie technicznym, jest systematycznie odnawiany i konserwowany, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania.
Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do Centrum, bliskość licznych sklepów i punktów usługowych, do Placu Imbramowskiego 10 minut na piechotę, doskonałe połączenia komunikacji miejskiej, spokojne i ciche otoczenie.
Mieszkanie idealne dla singla, pary, może być natychmiast przeznaczone pod wynajem z ROI ok. 4,2%.
Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.
Bardzo proszę o osobisty kontakt telefoniczny - nie odpisuję na SMS ani WhatsApp. Pośrednikom bardzo dziękuję.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,78 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
Parter w 4-piętrowym budynku
-
Kraków, Olsza ul. Lublańska
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
116000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż