Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Celarowska Kraków Olsza

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Olsza, ul. Celarowska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Olsza ul. Celarowska · 3 piętro

695 000
15 109 zł/m²
46
3 pok.
Kraków Olsza, Celarowska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 20 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Bezpośrednio od właściciela! Narożne mieszkanie z widokiem na zieleń i rzekę – Olsza, Kraków
Na sprzedaż 45 m², 3. piętro w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul. Celarowskiej. Układ, który realnie daje możliwości – nie tylko „ładnie brzmi w ogłoszeniu”.
Największe atuty:
• ekspozycja południowo-zachodnia → dużo światła przez cały dzień
• narożne mieszkanie → ciszej, więcej prywatności, lepszy przewiew
• widok na zieleń i rzekę zamiast na okna sąsiadów
• balkon + piwnica
• sensowny metraż bez straty na komunikację
Układ (45 m²):
• 2 niezależne pokoje
• salon z kuchnią (z możliwością wydzielenia salonu jako 3 pokoju)
• łazienka + przedpokój
Mieszkanie jest w dobrym stanie – do odświeżenia, nie do generalnego remontu, który był około 10 lat temu. Możesz wejść i mieszkać albo zrobić szybki flip pod wynajem.
• pełna własność, czysta księga
Cena: 695 000 zł

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku  
  • Kraków, Olsza ul. Celarowska
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
139000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat