Mieszkanie na sprzedaż
Nikiszowiec Katowice

Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Nikiszowiec. Zdjęcie 1
Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Nikiszowiec. Zdjęcie 2
Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Nikiszowiec. Zdjęcie 3
Mieszkanie 4-pokojowe Katowice Nikiszowiec. Zdjęcie 4

Mieszkanie na sprzedaż Katowice Nikiszowiec brak adresu · parter

665 000
9 500 zł/m²
70
4 pok.
Katowice Nikiszowiec - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Tylko u nas w biurze NOTUS !

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum miasta.

Powierzchnia: 70 m² | parter | ogródek
Mieszkanie składa się z:
- Korytarz – 8,74 m²
- Łazienka – 5,94 m²
- Salon z aneksem kuchennym – 22,31 m²
- Pokój – 11,87 m²
- Pokój– 9,12 m²
- Pokój– 10,24 m²

Układ mieszkania
- został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wygodzie codziennego życia.
- duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz, a widok na zielone otoczenie sprzyja relaksowi.

Osiedle oferuje liczne udogodnienia, takie jak zielone strefy
relaksu, plac zabaw, infrastruktura rowerowa oraz garaże podziemne i miejsca parkingowe.

Lokalizacja łączy ciszę i bliskość terenów zielonych z bardzo dobrą komunikacją — do centrum Katowic można dotrzeć w około 12 minut, a w pobliżu znajdują się główne trasy wylotowe (A4, DK86, DTŚ).Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako mieszkanie dla singla, pary lub rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Cena sprzedaży: 665 000 zł.

- podana cena obejmuje stan deweloperski i jest ceną brutto,
- Kupujący nie płaci podatku PCC przy zakupie.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego [numer].

Przedstawiona oferta cenowa ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Notus Finanse S.A.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70 m² garaż, aneks kuchenny
  • Parter w 6-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2025
  • Katowice, Nikiszowiec  
  • Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
133000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat