Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Gospody Gdańsk Żabianka

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Żabianka, ul. Gospody. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gdańsk Żabianka ul. Gospody · 1 piętro

610 000
17 529 zł/m²
34
2 pok.
Gdańsk Żabianka, Gospody - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Wspaniała lokalizacja.
Blisko Ergo Arena i Sopot i Hipodrom.
Ul. Gospody 11, pierwsze piętro.

Idealne mieszkanie dla każdego, 2 km do plaży.

1 piętro z małym balkonem.

34,8 m2.
2 oddzielne pokoje, kuchnia, korytarz i łazienka.
Mieszkanie przy ul. Gospody.

Remont generalny trwał wiele miesięcy, bez pośpiechu, pozostało ostateczne wykończenie według gustu.

Okolica idealna do mieszkania - cicha i spokojna.

W pobliżu pełna infrastruktura miejska: sklepy, markety, galerie, komunikacja (PKP, SKM, autobus, tramwaj), Uniwersytet, przychodnia, restauracje, apteki.

Wymienione zostały wszystkie instalacje (hydrauliczna oraz elektryczna z aluminiowej na miedzianą, co nie jest robione w znacznej większości w okolicznych mieszkaniach). Elektryka przemyślana.
Wszystkie ściany i sufity wycekolowane, wyrównane karton gipsem, wymalowane na biało.
Podłogi i ściany przygotowane pod panele/płytki, zrobiona nowa wylewka.
Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Mieszkanie jest ciche i słoneczne, a przede wszystkim ciepłe i ekonomiczne.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, 5 m2.

Niskie opłaty czynszowe ok. 530 zł plus opłaty za prąd, gaz.

Cena: 610 000
[numer]

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,80 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1968
  • Gdańsk, Żabianka ul. Gospody
  • Mieszkanie do wykończenia okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą  
  • Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2023 EU: 81.56, EK: 117.45, EP: 96.89, Jednostkowa wielkość emisji: 0.04
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
122000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat