Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk Wyspa Sobieszewska brak adresu · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
KUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - bez prowizji i podatku PCC !
Apartament ODDANY DO UŻYTKOWANIA.
Podana cena 666 000 zł. jest wartością netto + VAT 23% (819 180 zł.)
W sprzedaży posiadamy apartamenty 1-3 (opcjonalnie czteropokojowe) pokojowe od 26 do 82 m2
Ekskluzywny apartament w prestiżowej, unikatowej inwestycji apartamentowej z prywatnymi miejscami postojowymi dla jachtów i łodzi motorowych bezpośrednio przy budynku.
Inwestycja zlokalizowana bezpośrednio przy Martwej Wiśle w otoczeniu Wyspy Sobieszewskiej.
15 min. do pięknej plaży, niepowtarzalnego klimatu, przepięknych lasów sosnowych i bajkowej linii brzegowej Zatoki Gdańskiej, bogatej flory i fauny min. w rezerwatach Ptasi Raj oraz Mewia Łacha.
Doskonała lokalizacja tego projektu pozwala w zaledwie 15 minut wypłynąć jachtem na otwarte morze, a do centrum Gdańska dojechać autem w 15-20 minut.
W sezonie serwis wodnego taxi do Centrum Gdańska oraz transport na plażę.
W ramach tego ekskluzywnego kompleksu powstał w tym projekcie kapitanat obsługujący marinę, recepcja, restauracje i kawiarnie (370m2), strefa fitness&spa (8 gabinetów spa) z siłownią (400m2)i salą ćwiczeń (80m2), basen (16x6m), sauny; sucha i mokra, sala konferencyjna i bankietowa, ogród zimowy (120m2), lobby z barem, przestrzeń bankietowa z barem na eventy - Sea Roof na dachu niskiej części budynku z widokiem na marinę na Martwej Wiśle oraz prywatna sala zabaw dla dzieci oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości i prywatna marina na jachty, wypożyczalnie rowerów (w tym elektrycznych).
Miejsca cumownicze z wykupem na własność - długość jednostki: - max 12 m; szerokość miejsca - 5,1 m; głębokość basenu - 2,5 m /przy skarpach 2 m, specjalna wydzielona strefa na zimowanie jachtów.