Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gdańsk Śródmieście ul. Gdyńskich Kosynierów · 2 piętro
515 000 zł
15 606 zł/m²
33 m²
1 pok.
Gdańsk Śródmieście, Gdyńskich Kosynierów
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Posiadam kawalerkę do sprzedania w centrum Gdańska w kamienicy, która nadaje specyficzny charakter mieszkania.
Wyposażenie mieszkania pozostaje w takim stanie jak na zdjęciach. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Idealnie nadaje się pod wynajem od zaraz. Lokalizacja jest świetna, w bliskości dworca kolejowego i komunikacji miejskiej.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33 m² zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
-
2 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy, rok budowy 1924
-
Gdańsk, Śródmieście ul. Gdyńskich Kosynierów
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, pralka, telewizor
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
103000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
103000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości