Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Człuchów brak adresu · 3 piętro
349 000 zł
5 817 zł/m²
60 m²
3 pok.
Człuchów
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Człuchowie na trzecim (ostatnim) piętrze.
Lokal składa się z 3 pokoi, jest dwustronny, środkowy (nie narożny), dzięki czemu jest ciepły i jasny.
Mieszkanie przeszło mały remont i jest gotowe do zamieszkania.
Z okien rozpościera się widok na dwie strony budynku: z jednej na plac zabaw, z drugiej na Jezioro Człuchowskie.
Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.
Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy, a klatka schodowa jest spokojna i zadbana.
Cena: 349 000 zł (do negocjacji)
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m² balkon, piwnica
-
3 piętro w 3-piętrowym bloku
-
Człuchów
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości