Bytom Rozbark
ul. Siemianowicka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka
Cena
85 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
1 977
Piętro
1
Bytom Rozbark · 85 000 zł
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Rozbark, ul. Siemianowicka. Zdjęcie 5

***REZERWACJA***

Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,38m, które jest usytuowane na wygodnym 1 piętrze w kamienicy. Klatka schodowa jest zabezpieczona domofonem, co zapewnia mieszkańcom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Pomieszczenia stwarzają możliwość dowolnej przebudowy i zaaranżowania przestrzeni według własnych potrzeb. Mieszkanie jest w stanie do własnej aranżacji, co daje przyszłemu właścicielowi szansę na stworzenie wnętrza dopasowanego do własnych oczekiwań i stylu życia. Ogrzewanie w lokalu jest węglowe, natomiast do mieszkania doprowadzony został gaz, co umożliwia w przyszłości zmianę systemu grzewczego. Ciepła woda dostarczana jest aktualnie z bojlera elektrycznego. Dodatkowym atutem jest przynależna piwnica, która świetnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania oraz komórka tuż obok mieszkania, zapewniająca dodatkową przestrzeń użytkową. Nieruchomość ze względu na metraż, położenie na pierwszym piętrze oraz potencjał aranżacyjny będzie interesującą propozycją zarówno dla osób szukających własnego mieszkania, jak i dla inwestorów, którzy planują przygotować lokal pod wynajem.

Lokal mieszkalny składa się z:
- 2-pokoi
- widnej kuchni
- łazienki z WC
- przedpokoju

Informacje:
- cena: 85.000zł
- powierzchnia: 43,38m
- ogrzewanie: węglowe
- czynsz do wspólnoty mieszkaniowej wynosi: 320zł (fundusz remontowy + eksploatacja)
- gaz: jest doprowadzony do mieszkania
- okna: PCV
- ciepła woda jest dostarczana za pomocą: bojlera elektrycznego
- piętro: 1

Lokalizacja:
Nieruchomość jest położona w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej. Okolica zapewnia dogodny dostęp do centrum miasta oraz sąsiednich miejscowości dzięki bliskości głównych dróg, w tym DK94 i autostrady A1. W najbliższym otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura niezbędna do codziennego życia sklepy spożywcze, punkty usługowe, przedszkole miejskie, paczkomaty oraz inne udogodnienia. Dodatkowo w pobliżu zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej, co umożliwia szybki i wygodny dojazd do centrum Bytomia oraz innych miast aglomeracji śląskiej, takich jak Katowice, Chorzów czy Piekary Śląskie. Okolica charakteryzuje się zabudową kamieniczną i wielorodzinną, łączącą miejski klimat z codzienną wygodą.

Zapraszamy na prezentację!
Julia Jaworek
e-mail: [email]
Tel: [numer]

[www]
LukHouse-Nieruchomości
"BiuroDlaWymagających"

DODATKOWE INFORMACJE:
Typ własności: własność
Materiał budowlany: cegła
Standard: średni
Typ podłogi: linoleum
Typ ścian: inny
Rodzaj okien: PCV
Liczba sypialni: 2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
Liczba pięter: 4
Ogrzewanie: węglowe
Piwnica: tak
Typ balkonu: brak
Typ kuchni: widna
Czynsz: 320
Typ łazienki: z wc
Typ budynku: kamienica
Głośność: ciche
Klatka schodowa: czysta
Typ parkingu: przy ulicy
Stan lokalu: do remontu
Domofon: tak
Ostatnie piętro: nie
Gaz w budynku: tak

DANE KONTAKTOWE:
Julia Jaworek
[numer]
[email]

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowej kamienicy
  • Bytom, Rozbark, ul. Siemianowicka
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.