Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Nowa Bydgoszcz Szwederowo

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Szwederowo, ul. Nowa. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Bydgoszcz Szwederowo ul. Nowa · 2 piętro

540 000
10 000 zł/m²
54
3 pok.
Bydgoszcz Szwederowo, Nowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m² w spokojnej, kameralnej części centrum Bydgoszczy — ul. Nowa 29.
Lokal znajduje się na 2 piętrze (najwyższym) w trzykondygnacyjnym budynku z 2012 roku, z zadbanym, zielonym dziedzińcem wewnętrznym.
Mieszkanie jest w pełni gotowe do zamieszkania. W cenie pozostaje całe widoczne na zdjęciach wyposażenie, w tym zabudowana kuchnia z AGD.

Układ funkcjonalny:
• Salon z aneksem kuchennym — 23,96 m² (wyjście na balkon)
• Sypialnia — 9,95 m²
• Sypialnia / gabinet — 8,48 m²
• Przedpokój z zabudową — 7,66 m²
• Łazienka — 4,29 m²
• Balkon — 3,54 m²

Lokalizacja — atut numer jeden: Spokojne, kameralne osiedle przy małej spokojnej ulicy, a zarazem w samym sercu Bydgoszczy. Z mieszkania pieszo dotrzesz do następujących punktów miasta:
• 10 min — Stary Rynek, Wyspa Młyńska
• 5 min — Galeria Zielone Arkady (sklepy, restauracje)
• 4 min — Kaufland (codzienne zakupy)
• 5 min — przystanki tramwajowe i autobusowe MZK (najbliższy węzeł komunikacyjny przy Wzgórzu Wolności / al. Wojska Polskiego — m.in. tramwaje 2 i 11 oraz linie autobusowe [numer][numer], 99, z bezpośrednim dojazdem w większość rejonów miasta)
• W najbliższej okolicy: szkoła podstawowa, przedszkola, apteki, przychodnia, sklepy spożywcze, restauracje, tereny zielone.

Ekspozycja i nasłonecznienie: Mieszkanie zostało zaprojektowane bardzo komfortowo pod kątem stron świata:
• Salon z aneksem kuchennym oraz balkon — wystawa południowa (dużo światła przez cały dzień, słońce do wieczora); przyjemny widok z balkonu, dużo przestrzeni (naprzeciwko jest niski budynek nie zasłaniający widoku na drzewa).
• Obie sypialnie — wystawa północna, okna wychodzą na cichy, wewnętrzny dziedziniec (spokój, chłodniejsze wnętrze latem — komfortowy sen).

Wnętrze i standard:
• Otwarta, jasna strefa dzienna z dużymi przeszkleniami i wyjściem na balkon.
• Funkcjonalny aneks kuchenny w zabudowie (płyta indukcyjna, piekarnik, okap, lodówka, zmywarka, zlewozmywak), dużo miejsca do przechowywania.
• Łazienka z kabiną prysznicową, WC podwieszanym, pralką oraz grzejnikiem drabinkowym.
• Drewniana podłoga w sypialniach, panele w salonie, gres w strefie wejścia, kuchni i łazience.
• Przedpokój z dużą szafą wnękową z lustrem.
• Drzwi wewnętrzne w ciemnym wybarwieniu, ciepły kolor parkietu — wnętrze utrzymane w spójnej estetyce.

Aspekty techniczne:
• Ogrzewanie miejskie KPEC (komfortowe, ekonomiczne, bezobsługowe).
• Niskie koszty utrzymania — łącznie ok. 950 zł / miesiąc dla rodziny 2+1 wraz z garażem (czynsz administracyjny + media).
• Wspólnota mieszkaniowa (niski czynsz, transparentne koszty).
• Osiedle ogrodzone, z domofonem i monitoringiem — bezpieczne otoczenie, kameralny dziedziniec wewnętrzny tylko dla mieszkańców.
• Pełna własność hipoteczna, księga wieczysta bez obciążeń.
• W budynku nie ma windy (3 kondygnacje).

Garaż w cenie: Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem (w cenie ofertowej). Komfort i bezpieczeństwo przez cały rok — bez stresu z poszukiwaniem miejsca na ulicy.

Dla kogo to mieszkanie? Idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem (osobna sypialnia, pokój dla dziecka po cichej, północnej stronie, szkoła w pobliżu, bezpieczne, ogrodzone osiedle), jak i dla pary lub singla ceniących wygodę miejskiego życia (salon nasłoneczniony od południa, ciche sypialnie od północy, wszystko w zasięgu spaceru, garaż pod budynkiem).

Stan prawny: Mieszkanie posiada urządzoną księgę wieczystą, bez obciążeń hipotecznych i bez roszczeń osób trzecich. Transakcja jest możliwa zarówno za gotówkę, jak i przy finansowaniu kredytem hipotecznym.
Cena: 540 000 zł brutto (mieszkanie 515 000 zł + miejsce garażowe 25 000 zł).
Zapraszam na prezentację — termin uzgodnimy telefonicznie. Oferta kierowana wyłącznie do osób kupujących bezpośrednio, proszę o niekontaktowanie się przez pośredników i biura nieruchomości. W razie pytań proszę o kontakt.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m² balkon, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • 2 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 2012
  • Bydgoszcz, Szwederowo ul. Nowa
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
108000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat