Gdańsk Śródmieście
ul. Jaglana
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 085 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
17006
Piętro
5
Rok budowy
2017
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Jaglana. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Jaglana. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Jaglana. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Jaglana. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Jaglana. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Jaglana. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Jaglana. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mam na sprzedaż atrakcyjny apartament idealny pod inwestycję. Położony jest na południowej części Wyspy Spichrzów, przy ul. Jaglanej. Kilkuminutowy spacer dzieli apartament od Starego Miasta. Znajduje się w nowoczesnym budynku, z podziemną halą garażową oraz ze strefą SPA (basen, siłownia, jacuzzi, sauny).
 
Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych nakładów finansowych, sprzedawane z całym wyposażeniem i umeblowaniem widocznymi na zdjęciach. 

Apartament zlokalizowany jest na 5 piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska (+ 50000 PLN).

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,80 m²
  • 5 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z 2017 roku
  • Gdańsk, Śródmieście, ul. Jaglana
  • Balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Gdańsk Śródmieście, Jaglana Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.