Warszawa Ursus
ul. Warszawska
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska
Cena
765 000
Powierzchnia
76,50 m²
Cena za m²
10 000
Piętro
10 / winda
Rok budowy
1985
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Ursus, ul. Warszawska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 76,5 m2. Umiejscowione w bloku na najwyższej kondygnacji, co daje dużą dozę prywatności i ciszy. Rozkład na dwie strony budynku przez co jest jasne i przewiewne, a zarazem ciepłe. Pokoje są dostosowane do potrzeb obecnych domowników dlatego jest ich 5 z czego dwa w amfiladzie. Z głównego salonu jest wyjście na balkon. Duży przedpokój i dwie toalety dają większy komfort mieszkania dużej rodzinie. Do mieszkania przynależą rownież dwa schowki na półpiętrze. Wejście na klatkę i winda są nowe. Blok położony w kompleksie 4 identycznych budynków częściowo ogrodzonych. Teren na którym stoją budynki jest częścią wspólną mieszkańców co zabezpiecza ich przed patodeweloperką. Przed budynkiem jest szlaban na pilot, parking i parking strzeżony oraz plac zabaw. W odległości 150 m od budynku jest Przedszkole, Szkoła Podstawowa oraz biedronka. Okolica jest zielona i bardzo rozwojowa. Dobra komunikacja miejsca która się ciagle powiększa. Serdecznie zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 76,50 m²
  • 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1985 roku
  • Warszawa, Ursus, ul. Warszawska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Wyposażenie: telewizor, internet
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 6 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja
już od -

Wkład własny: -
Okres spłaty: -
Oblicz zdolność kredytową

Warszawa Ursus, Warszawska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Adresowo.pl
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.