Warszawa Bemowo

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
637 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
12817
Piętro
9 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż przytulne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z możliwością adaptacji na 3 pokojowe o powierzchni 49,7 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska około 3m2.
Z salonu wyjście na zabudowany taras. Okna PCV w bardzo dobrym stanie.
Na podłodze drewniany parkiet. W korytarzu obszerne szafy wnękowe. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze z 10, co jest dodatkowym plusem ponieważ zapewnia prywatność, spokój i przepiękne widoki. W budynku są 2 windy. Mieszkanie jest bardzo ciche, przytulne, jasne z dobrą energią. Okna wychodzą na południowy wschód. Bardzo mili, serdeczni, pomocni sąsiedzi i cudowna, zielona okolica. Mieszkanie będzie idealne zarówno dla rodziny z dziećmi jak i dla starszych osób.
Budynek położony w sąsiedztwie nowych apartamentowców i nowobudowanej stacji metra w pobliżu szkół, przedszkoli, przychodni, Parku Górczewska.
Pod budynkiem place zabaw, ujęcie wody oligoceńskiej. W bliskim sąsiedztwie parki, sklepy i punkty usługowe Budynek po generalnym remoncie elewacji 1,5 roku temu. Zadbane klatki i nowa winda. Przed budynkiem wykonane zostały nowe miejsca parkingowe oraz został odnowiony plac zabaw.
Serdecznie polecam.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,70 m²
  • 9 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
  • Warszawa, Bemowo
  • Taras, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Bemowo Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.