Wrocław Stare Miasto
ul. Podwale
lokal na sprzedaż

Cena
360 000
Powierzchnia
70
Cena za m²
5143
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Podwale. Zdjęcie 1 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Podwale. Zdjęcie 2 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Podwale. Zdjęcie 3 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Podwale. Zdjęcie 4 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Podwale. Zdjęcie 5 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Podwale. Zdjęcie 6 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Podwale. Zdjęcie 7 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Podwale. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam niezależny lokal biurowy o powierzchni 70 m2. Jest to po części dobudówka do kamienicy na Podwalu z wejściem od podwórza od ulicy Zelwerowicza (na wysokości kładki Św. Antoniego). Kilkaset metrów od Rynku. Lokal składa się z czterech pokoi oraz łazienki z wc. Posiada również strych o pow. 40 m2
Budynek jest ocieplony oraz otynkowany. Lokal jest bardzo ładny i zadbany. Nadaje się na biura lub działalność, która nie wymaga ruchu pieszych gdyż lokal nie jest położony przy ciągu pieszym.


Sprzedawany lokal jest świeżo po remoncie. Wszystkie media miejskie.
Budynek jest wyposażony w kraty antywłamaniowe w oknach, drzwi antywłamaniowe, żaluzje i monitoring, który można uruchomić w razie potrzeby.

Lokal idealny na działalność usługową (np. gabinet kosmetyczny, lekarski) ale też działalność projektową, księgową, biurową, notarialną, IT etc. Może tez służyć jako magazyn. Miejsce kameralne, ciche i spokojne, jednocześnie w doskonałej lokalizacji. Okolica dobrze skomunikowana.

Lokal jest podzielony na 4 pomieszczenia plus korytarz i łazienka. Możliwość bezpłatnego parkowania na podwórzu przy wejściu.

W razie potrzeby lokal może być z powodzeniem zaadoptowany na mieszkanie.

Cena:
360 000 zł
Do ceny lokalu należy doliczyć 23% podatek VAT.

Koszty utrzymania:
Opłaty spółdzielcze ok. 270 zł/miesiąc. Ogrzewanie na prąd, zamontowana fotowoltaika pod koniec 2020 r. Koszt utrzymania lokalu jest więc niski.

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom dziękuję, chętnie zapraszam z Klientami.

Zapraszam na prezentację

  • ul. Podwale, Wrocław Stare Miasto
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 70 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Stare Miasto, Podwale Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.