Łódź Śródmieście
ul. Wólczańska
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
169 000
Powierzchnia
25
Cena za m²
6760
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1935
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Wólczańska. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Przestronna i przytulna kawalerka o powierzchni 25 m w samym centrum Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 228 w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej. Mieszkanie jest jasne i ciche w zamkniętej kamienicy. Miejsce postojowe na terenie zamkniętym (brama na pilota). W pobliżu znajdują się małe sklepiki, apteka, przychodnia oraz szpital, uczelnia oraz centrum handlowe i rynek. Mieszkanie w świetnej lokalizacji - blisko w każdym kierunku miasta. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki, umeblowane z pralką. Niski czynsz- 100 zł. Świetne również jako inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację i szerokie spektrum klientów. Własność, czysta księga wieczysta. Bezpośrednio. Cena 169 tyś złotych.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy z 1935 roku
  • Łódź, Śródmieście, ul. Wólczańska
  • Aneks kuchenny
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Śródmieście, Wólczańska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.