Warszawa Wola
ul. Jana Olbrachta
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
490 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
9800
Piętro
6 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1979
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Jana Olbrachta. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Mieszkanie na start! Idealne dla młodej rodziny! Tuż przy metrze - stacja Księcia Janusza.
Rozkładowe, dwustronne, sypialnie skierowane na wschód z widokiem na PKiN i biurowiec Spire a salon z kuchnią doświetlane są promieniami zachodzącego słońca.
Mieszkanie z dobrym widokiem na panoramę Warszawy. 50 m2 wydawać by się mogło, iż to zbyt mało na 3 pokoje. Okazuje się jednak, iż mieszkanie zostało podzielone na strefę dzienną, salon z loggią i oddzielną, widną kuchnią, oraz na dwie sypialnie, łazienkę z prysznicem i pralką, WC oraz przestronny korytarz. W korytarzu znalazło się miejsce na zabudowę szaf (1,6 m) oraz podręczne szafki na buty i wieszaki na ubrania.
Mieszkanie przeszło generalny remont w 2009 roku, w trakcie prac wymieniono instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną w obszarze łazienki i WC, zamontowano nowe podłogi (panele), wymieniono okna, położono nową terakotę na balkonie. W 2017 roku, w ramach prac naprawczych uzupełniono ubytki tynków a całość mieszkania pomalowano.
Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, w 10-cio piętrowym budynku znajdującym się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Mszczonowska. Budynek z 1979 roku. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z wybranym wyposażeniem (do uzgodnienia). Do mieszkania przypisana jest piwnica.
Zakup za gotówkę.
Dostępne są dwa miejsca postojowe, koszt wynajmu to 50 lub 250 zł miesięcznie/szt. A co poza tym? Doskonała komunikacja i lokalizacja, czyli w pobliżu znajdziesz prawie wszystko czego potrzebujesz na co dzień! Sklepy spożywcze, fryzjer, apteka, studio tańca, hala sportowa, biblioteka, przedszkola, szkoły, basen, sklep zoologiczny, galeria handlowa a nieco dalej park wodny Moczydło i park im. E. Szymańskiego.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • 6 piętro w 10-piętrowym budynku z windą z 1979 roku
  • Warszawa, Wola, ul. Jana Olbrachta
  • Balkon, piwnica, garaż
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Wola, Jana Olbrachta Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.