Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Gminna Łódź Widzew

Działka budowlana Łódź Widzew, ul. Gminna. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Łódź Widzew ul. Gminna

250 000
249 zł/m²
1 004
Łódź Widzew, Gminna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlaną 1000 m2.

Działka położona jest przy ul. Gminnej 149G w Łodzi.
Nr działki: 355/14.

- W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i pięknych terenów zielonych.
- Na wprost działki las.
- Do działki doprowadzony jest prąd oraz gaz.
- Wydany plan zagospodarowania przestrzennego.

Do działki dodaję projekt domu Archon Malinówki podstawowe (odbicie lustrzane).

Piękna, cicha okolica. Polecam.

Cena: 250 tys.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu tel. 

  • ul. Gminna, Łódź Widzew  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 004 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
50000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat