Warszawa Wesoła

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący, 7 pokoi Warszawa Wesoła
Cena
2 500 000
Powierzchnia
358
Cena za m²
6 983
Pow. działki
500
Rok budowy
2013
Warszawa Wesoła · 2 500 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 7 pokoi Warszawa Wesoła. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 7 pokoi Warszawa Wesoła. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 75 000 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam prywatnie, bezpośrednio, bez prowizji, bezczynszowy, wolnostojący dom własny z garażem w cichej i zielonej okolicy.

.
Dom wyposażony jest w instalację alarmową, oraz w automatyczną, segmentową, szczelną, izolowaną termicznie bramę garażową HORMANN z naświetlem KALWALL. Ponadto balustrady zewnętrzne z egzotycznego drewna MERBAU. Spalinowy komin ze stali kwasoodpornej. Budynek formalnie zgłoszony po zakończeniu budowy, oraz z kompletem aktualnych badań okresowych i świadectwem charakterystyki energetycznej SCHE/37435/1/2024. Dom ma następujące kondygnacje:
.
Poddasze użytkowe z antresolą i z oknami w dachu 42 m2,

Piętro z tarasem 100 m2,

Parter z kominkiem 110 m2,

Suterena z dwustanowiskowym garażem 106 m2.
.

Zaletą domu jest duży otwarty pokój dzienny z kominkiem 52 mkw, wielkość domu i możliwość wydzielenia odrębnych lokali, oraz wielowarstwowe izolowane termicznie ściany murowane z cegły ceramicznej.

.

W bezpośrednim sąsiedztwie domu znajdują się pielęgnowany ogród i dużo zieleni, oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy

  • Warszawa Wesoła
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 358 m², 7 pokoi, wybudowany w 2013 roku
  • Działka 500 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Taras, garaż
  • Materiał budowy: cegła
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.