Dom na sprzedaż bez pośredników Poznań Zieliniec
1 399 000 zł
5 596 zł/m²
250 m²
7 pok.
Poznań Zieliniec
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 42 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Posiadłość z dwoma budynkami mieszkalnymi na jednej działce (1200m2) w Poznaniu, w otulinie lasu, na zacisznej uliczce na Zielińcu.
Dookoła las, mnóstwo zieleni, 500m do jeziora Swarzędzkiego, 300m do przystanku autobusowego MPK linii 166, 416, nocnego 223. Sklep 300m.
Piękny, zagospodarowany ogród z alejkami, strumykiem, drzewami owocowymi i ozdobnymi (wyróżnienie w zeszłorocznym konkursie osiedlowym Antoninek-Zieliniec-Kobylepole).
Dojazd nową drogą asfaltową. Autem 8 km do Śródki, 5 km do centrum Swarzędza.
-
Poznań Zieliniec
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 250 m², 7 pokoi
-
Działka 1 200 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
280000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
280000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości