Dom na sprzedaż bez pośredników Gdańsk Osowa ul. Owczarnia
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Wyjątkowy dom całoroczny z ogrodem i strefą relaksu - Gdańsk Osowa (Owczarnia).
Na sprzedaż komfortowy, całoroczny dom położony na zadbanych działkach ROD Portowiec, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gdańska - Osowej, przy Owczarni. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój, prywatność i bliskość natury, a jednocześnie chcą mieć szybki dostęp do obwodnicy i pełnej infrastruktury miejskiej.
Nieruchomość zachwyca pięknie zagospodarowanym ogrodem, który stanowi prawdziwą oazę relaksu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest jacuzzi, miejsce na ognisko, domek narzędziowy oraz dwa tarasy - w tym jeden zadaszony, idealny do wypoczynku niezależnie od pogody.
Układ domu:
Parter:
* funkcjonalny przedpokój
* przestronny salon
* osobna kuchnia z jadalnią
* przytulna sypialnia
* łazienka z wanną
Na piętro prowadzą schody kręcone.
Piętro:
* dwa pokoje - jeden zamknięty
* drugi z otwartą przestrzenią, dającą wiele możliwości aranżacyjnych (gabinet, strefa relaksu, pokój gościnny)
Dom posiada centralne ogrzewanie z rozprowadzeniem na grzejniki w całym domu, zasilany pelletem, co zapewnia komfort i ekonomię użytkowania. Niskie koszty roczne, woda przez cały rok.
Za budynkiem znajduje się kotłownia, a odprowadzenie ścieków odbywa się poprzez przydomową oczyszczalnię.
Przed domem miejsce na dwa samochody z możliwością wybudowania wiaty lub garażu.
Lokalizacja to ogromny atut - Gdańsk Osowa, Owczarnia:
* szybki dojazd do obwodnicy
* bardzo dobra komunikacja
* w pobliżu sklepy, usługi i pełna infrastruktura
* idealne połączenie miasta z kameralnym charakterem okolicy
Cena jest w pełni adekwatna do stanu technicznego, standardu wykończenia oraz doskonałego położenia nieruchomości - to gotowy dom, który nie wymaga dodatkowych nakładów i pozwala od razu cieszyć się komfortowym życiem.
To propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż zwykłego domu - miejsca z klimatem, prywatnością i świetną lokalizacją.
-
ul. Owczarnia, Gdańsk Osowa
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 75 m²
-
Działka 450 m²
-
Budynek z osobną kuchnią
-
Taras, garaż
-
Media oczyszczalnia przydomowa
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż