Gdańsk Wrzeszcz
ul. Bolesława Chrobrego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
780 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
14662
Piętro
parter
Rok budowy
2013
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie w Kamienicy Królewskiej we Wrzeszczu Dolnym, ul. Chrobrego 38a. Budynek znajduje się w 2 linii zabudowy, (słońce popołudniem) bardzo cicha i spokojna okolica, nieopodal Biedronka, Lid. Doskonale skomunikowane (liczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe, wiele ścieżek rowerowych.
W pobliżu szkoły, przedszkola, przychodnie, banki, centra handlowe, restauracje,
miejsca rozrywki i wypoczynku. W cenie mieszkania miejsce postojowe w hali garażowej 12,7 m2 ( jedna księga wieczysta). W budynku niebawem powstanie rowerownia. Czynsz letni ok. 550 zl, zimowy ok. 750 zl. Budynek w kształcie litry L, liczący 65 mieszkań, wspólne podwórze, plac zabaw, monitoring.
Mieszkanie składa sie z 3 pokoi ( z salonu wydzielony został 3 pokój). Możliwość przywrócenia salonu z aneksem kuchennym do jednego pomieszczenia- tak jak było to pierwotnie w stanie deweloperskim). Mieszkanie kompletnie wyposażone. Salon - ok 15, 9 m2 z, sypialnia 17, 1 m2 , dodatkowy pokój ok 10 m2, łazienka 4 m2, hol z wnęką / zabudowana szafa 6, 2 m2.
Pośrednikom dziękuję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,20 m²
  • parter w 4-piętrowej kamienicy z 2013 roku
  • Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Bolesława Chrobrego
  • Miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Gdańsk Wrzeszcz, Bolesława Chrobrego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.