Konin

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
430 000
Powierzchnia
95
Cena za m²
4 526
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Konin. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Rewelacyjna oferta - idealne miejsce gotowe do zamieszkania dla osób ceniących nowoczesność, funkcjonalność i elegancję. Wnętrza zostały zaprojektowane przez architekta i wykończone materiałami najwyższej jakości. Apartament zlokalizowany w nowym budynku w zabudowie szeregowej w Koninie na os. V o powierzchni 95m2,. Wyszczególnienie pomieszczeń: parter – salon (z wyjściem na taras) połączony z kuchnią, WC, wiatrołap; piętro: trzy sypialnie, łazienka z WC. Dodatkowo apartament posiada strych o powierzchni ok 45m2 oraz przynależną działkę o powierzchni ok 100m2 z możliwością usytuowania garażu. Cena mieszkania obejmuje meble w zabudowie stałej (zabudowa kuchenna, dwie szafy w zabudowie stałej w przedpokoju i sypialni). Atrakcyjna lokalizacja apartamentu: pełna infrastruktura - dostęp do komunikacji, przedszkole, szkoły, apteka, market, ciąg handlowo - usługowy. Cena 430 tys. zł . Więcej szczegółów pod nr tel.  . Serdecznie zapraszam.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95 m²
  • parter w 1-piętrowym apartamentowcu bez windy
  • Konin
  • Taras, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Konin Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.