Gdańsk Przymorze
ul. Zbigniewa Burzyńskiego
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
729 000
Powierzchnia
71
Cena za m²
10167
Piętro
8 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Komfortowe mieszkanie, idealne dla dużej rodziny. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych. 
Mieszkanie jest bardzo widne, okna wychodzą w kierunku wschodnim i zachodnim. 
Salon ma powierzchnię 27 m2, sypialnie - 8 i 11 m2, kuchnia - 7,7 m2, łazienka - 3 m2, toaleta - 1 m2, przedpokój - 14 m2. Można z łatwością wydzielić 4 pokój z części salonu. Z salonu jest wyjście na loggię. 
Stan prawny to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Czynsz wynosi 750 zł. Do mieszkania przynależy piwnica i komórka lokatorska zlokalizowana obok mieszkania. 
W pobliżu jest bardzo dobra infrastruktura: szkoła, przedszkole, są liczne punkty handlowe i usługowe, przystanek tramwajowy i autobusowy, park Jana Pawła II. W odległości 2 km jest plaża w Brzeźnie
Oferta to idealna opcja dla rodziny z dziećmi ze względu na komfortowy rozkład mieszkania, jego dobry stan techniczny i dogodną lokalizację.   

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71,70 m²
  • 8 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1980 roku
  • Gdańsk, Przymorze, ul. Zbigniewa Burzyńskiego
  • Balkon, piwnica
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Gdańsk Przymorze, Zbigniewa Burzyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.