Wrocław Stare Miasto
ul. Krawiecka
lokal na sprzedaż

Cena
1 450 000
Powierzchnia
115
Cena za m²
12554
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Krawiecka. Zdjęcie 1 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Krawiecka. Zdjęcie 2 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Krawiecka. Zdjęcie 3 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Krawiecka. Zdjęcie 4 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Krawiecka. Zdjęcie 5 Lokal Wrocław Stare Miasto, ul. Krawiecka. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Wrocław, centrum, lokal 115,5 m2 na parterze z witrynami.
Lokal w centrum miasta, w nowoczesnym budynku na przeciwka Galerii Dominikańskiej. W pobliżu banki, instytucje finansowe, sklepy i inne usługi.
Powierzchnia 115,5 m2, w tym wygodna sala obsługi, zaplecze socjalne i sanitarne. Dodatkowo mały magazyn podręczny i pomieszczenie techniczne [serwerownia].
Parter z witrynami, wejście bezpośrednio z chodnika, bez barier architektonicznych.
Lokal wykończony w wysokim standardzie, posiada szerokie możliwości aranżacji i adaptacji. Wszystkie media miejskie w tym ogrzewanie, kanalizacja, energia elektryczna.
Lokal wyposażony w klimatyzację, wentylację mechaniczną.
Lokal idealny na:
Kancelaria prawna, kancelaria notarialna, salon kosmetyczny i SPA, gabinet kosmetyki estetycznej, gabinet medyczny, kancelaria finansowa, bank, sklep specjalistyczny, salon obsługi.

  • ul. Krawiecka, Wrocław Stare Miasto
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 115,50 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wrocław Stare Miasto, Krawiecka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.