





Korzystaj ze współdzielonej przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus K1
Współdziel powierzchnię biurową z osobami o podobnym sposobie myślenia. Nasze przestrzenie coworkingowe zostały zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach z myślą o ułatwieniu współpracy. Zarezerwuj własne biurko lub przyjdź bez rezerwacji i skorzystaj z opcji „hot desking”, aby otworzyć się na nowe możliwości.
Dodaj swojej firmie skrzydeł w niesamowitym wieżowcu w Krakowie. Dzięki strategicznemu położeniu między nowoczesnym centrum miasta a historyczną starówką nasza przestrzeń do pracy może poszczycić się lokalizacją w tętniącej życiem dzielnicy handlowej. Doskonałe połączenia drogowe oraz pobliska sieć ścieżek rowerowych ułatwiają poruszanie się po okolicy. Zachwyć się nowoczesnymi wnętrzami i skorzystaj z szansy na wymianę kontaktów w salonie biznesowym z pięknym widokiem na Kraków. Idealnym otoczeniem prowadzonych rozmów będą liczne restauracje w Galerii Kazimierz, usytuowanej w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru.
Wybierając przestrzeń coworkingową Regus, zyskujesz:
• dostęp do naszej globalnej sieci obejmującej tysiące lokalizacji na całym świecie;
• wsparcie ze strony wysoce wykwalifikowanego personelu recepcji i zespołu obsługi;
• bezpieczne łącze Wi-Fi i technologię klasy biznesowej;
• dostęp do drukarek i pomocy administracyjnej;
• usługi w zakresie sprzątania, media i ochronę;
• własne biurko z możliwością rezerwacji na godziny, dni lub miesiące;
• wybór między planem otwartym a biurem współdzielonym;
• możliwość zajęcia własnego biurka zarezerwowanego tylko dla Ciebie;
• możliwość nawiązywania kontaktów i uczestniczenia w regularnie organizowanych wydarzeniach dla społeczności;
• możliwość dokonywania rezerwacji i zarządzania kontem za pośrednictwem naszej łatwej w obsłudze aplikacji.
Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.
Wyślij zapytanie
- al. Pokoju, Kraków
- Do wynajęcia biuro o powierzchni 10 m²
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu