Rodzaj nieruchomości

Nieruchomości komercyjne do wynajęcia
Województwo

usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Ulica
Typ nieruchomości
Cena
zł za miesiąc
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:

  • Domyślne

Nieruchomości komercyjne do wynajęcia Tarnów - najwięcej bez pośredników

Nieruchomości komercyjne na wynajem Tarnów. Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Tarnowa tylko na Adresowo.pl. W marcu 2023 najtańsze nieruchomości komercyjne w Tarnowie można wynająć za 459 zł, a najdroższe za 6858 zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjne w ogłoszeniach wynajmu to 2661 zł. Najpopularniejsze dzielnice w Tarnowie to Śródmieście (5 ogłoszeń), Mościce (1 ogłoszenie).

ponad tydzień temu
4
Lokal Tarnów, ul. Juliusza Słowackiego
Tarnów ul. Juliusza Słowackiego Lokal do wynajęcia
254 Bez pośredników
6 858 zł / miesiąc
ponad miesiąc temu
6
Lokal Tarnów, ul. Targowa
Tarnów ul. Targowa Lokal do wynajęcia
39 Bez pośredników
2 535 zł / miesiąc
ponad miesiąc temu
11
Hala/magazyn Tarnów Mościce, ul. Wincentego Witosa
Tarnów Mościce ul. Wincentego Witosa Hala/magazyn do wynajęcia
29 Bez pośredników
459 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
2
Lokal Tarnów Śródmieście, ul. Sienna
Tarnów Śródmieście ul. Sienna Lokal do wynajęcia
300 Bez pośredników
4 000 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
7
Biuro Tarnów Śródmieście, ul. 29 Listopada
Tarnów Śródmieście ul. 29 Listopada Biuro do wynajęcia
95 Bez pośredników
4 000 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
13
Biuro Tarnów, ul. Rybna
Tarnów ul. Rybna Biuro do wynajęcia
50 Bez pośredników
1 350 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
4
Lokal Tarnów Śródmieście, ul. Juliana Goslara
Tarnów Śródmieście ul. Juliana Goslara Lokal do wynajęcia
20 Bez pośredników
600 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
3
Lokal Tarnów Śródmieście
Tarnów Śródmieście Lokal do wynajęcia
164 Bez pośredników
1 150 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
2
Lokal Tarnów Śródmieście, ul. Kazimierza Brodzińskiego
Tarnów Śródmieście ul. Kazimierza Brodzińskiego Lokal do wynajęcia
100 Bez pośredników
3 000 zł / miesiąc
czynsz w cenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
ponad miesiąc temu
1
Hala/magazyn Zakliczyn
Zakliczyn Hala/magazyn do wynajęcia
250 Bez pośredników
3 000 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
1
Lokal Pilzno, ul. Petrycego
Pilzno ul. Petrycego Lokal do wynajęcia
30 Bez pośredników
900 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
7
Lokal Czarna
Czarna Lokal do wynajęcia
67 Bez pośredników
737 zł / miesiąc
czynsz w cenie
ponad miesiąc temu
9
Lokal Strzegocice
Strzegocice Lokal do wynajęcia
279 Bez pośredników
5 580 zł / miesiąc
czynsz 5580

Nieruchomości komercyjne Tarnów - Polecane ogłoszenia

11
Hala/magazyn Tarnów Mościce, ul. Wincentego Witosa

Wynajem Nieruchomości Komercyjnej Tarnów

Prowadzisz biznes wymagający przestrzeni magazynowej, ale nie potrzebujesz od razu 200 czy 500 m2 powierzchni? A może potrzebujesz miejsca na meble podczas przeprowadzki albo remontu? Oferuję bezpośrednio na wynajem tanie boksy magazynowe 28,5m2 / 76m3 (12 x 2,7 x 2,35 m wewnątrz), szczelne i suche, bezpieczne, mieszczące się na utwardzonych, ogrodzonych i oświetlonych placach z monitoringiem. Dostęp 24/7 (dostęp na kod do bramy i kod do kontenera). Każdy boks posiada indywidualną polisę ubezpieczeniową w zakresie kradzieży i pożaru na kwotę 10 000 zł. Lokalizacja: - TARNÓW Zachód - Gosławice - łatwy dojazd z centrum Tarnowa ul. Kwiatkowskiego (DW973 przez nowy most w Ostrowie) i autostrady A4 (zjazd Tarnów Zachód / Mościce) Moje wszystkie lokalizacje: BIAŁYSTOK (2 place) CZĘSTOCHOWA (2 place) GDAŃSK Wschód KATOWICE Pyrzowice KIELCE Krakowska KRAKÓW (2 place) LUBLIN (4 place) ŁÓDŹ Rzgów PRZEMYŚL Centrum RADOM Południe RZESZÓW Wschód TARNÓW Zachód WROCŁAW Południe Przy przedpłacie za dłuższy okres z góry duży rabat. - już od 459 zł netto / msc - aktualną cenę magazynu na danym placu na wybrany okres sprawdzisz na naszej stronie (24/7) lub dzwoniąc pod nr 5 0 2 5 0 3 1 0 0 (pon.-pt. 9:00-15:00) lub 5 1 0 5 0 3 1 0 0 (pon.-sob. 9:00-18:00) - minimalny okres najmu to 1 msc (max 24 msce z możliwością przedłużenia) Możliwość zwiększania powierzchni najmu wraz ze wzrostem Twojego biznesu o kolejne boksy 28m2 (w ciągu kilku dni mogę dostawić nowe kontenery gdyby obecne się skończyły). Dzisiaj potrzebujesz 28m2/76m3, a za kilka miesięcy więcej pod tym samym adresem? Nie ma problemu. Nie wynajmujemy powierzchni mniejszych niż 28m2 (możesz wynająć 28, 56, 84, 112 m2 itd. - całe kontenery). Dla kogo? - dla sklepów (także internetowych) i sprzedawców dowolnej branży (np. autoczęści, meble, maszyny, opony itd.) - dla ekip remontowych na trzymanie narzędzi, sprzętu - dla rodzin podczas zmiany mieszkania / domu na meble, pudła itd. - dla mechaników, majsterkowiczów (12-metrowy kontener zmieści 2 osobowe auta lub 1 auto - nawet busa - i zaplecze, narzędzia itd.) - dla...? Wystawiam faktury VAT 23%.

2
Lokal Tarnów Śródmieście, ul. Kazimierza Brodzińskiego

Lokal Tarnów do wynajęcia

Szukasz lokalu pod usługi gastronomiczne w prestiżowej lokalizacji, która zapewni wygodę Tobie i twoim klientom? Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu znajdujących się w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Brodzińskiego o powierzchni: 100 m2 (z WC) usytuowanych w podpiwniczeniu odremontowanej zabytkowej kamienicy. W cenie najmu pozostaje do dyspozycji ogród o pow. ok. 200 m2 z możliwością aranżacji (taras, oranżeria itp.) oraz dwoma bezpośrednimi wyjściami z lokalu. Istnieje możliwość powiększenia przestrzeni najmu o ok. 80m2 za dodatkową opłatą. Możliwość uczestniczenia w wyborze materiałów, którymi zostanie wykończone wnętrz. Pomieszczenia są doskonale doświetlone. Budynek o reprezentacyjnym wyglądzie i wysokim standardzie wykończenia. Wyposażony w windę i wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz w nowoczesne systemy zabezpieczeń i monitoring zapewniający bezpieczeństwo. Prestiżowa lokalizacja, bardzo wygodny dojazd również komunikacją miejską ze wszystkich stron miasta. W budynku znajdują się biura i sale wykładowe funkcjonuje w nim m. in Ośrodek Szkolenia Kierowców, Gabinet psychotechniczny, biuro firmy z branży IT , biura firm szkoleniowych. W budynku odbywają się zajęcia największej szkoły policealnej dla dorosłych w naszym mieście. W pobliżu teatr, Urząd Miasta Tarnowa, Delegatura Urzędu Wojewódzkiego, Urząd Skarbowy i PWSZ. Czynsz najmu:3000 zł netto do uzgodnienia.

6
Lokal Tarnów, ul. Targowa

Wynajem Nieruchomości Komercyjnej Tarnów

do wynajęcia lokal o powierzchni 39m2 w Tarnowie przy ulicy Targowej , wejście bezpośrednio z chodnika

4
Lokal Tarnów, ul. Juliusza Słowackiego

Ogłoszenie Najmu Nieruchomości Komercyjnej Tarnów

Do wynajęcia lokal o powierzchni 254,13 m2 na parterze w budynku przy ul. Juliusza Słowackiego 12 w Tarnowie. Kapitalny remont budynku wraz z elewacją przeprowadzono w styczniu 2016 r. Kamienica jest bardzo reprezentacyjna, o charakterystycznym zabytkowym stylu. W wyniku renowacji nieruchomości i użycia materiałów najwyższej jakości budynek został ocieplony oraz zainstalowano klimatyzację, a jego standard można określić jako ekskluzywny. Dzięki ociepleniu można realnie zaoszczędzić w okresie zimowym na ogrzewaniu, natomiast w okresie letnim klimatyzacja zapewnia komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Bardzo dużym atutem nieruchomości jest także dogodna lokalizacja w pobliżu najważniejszych urzędów, w centrum miasta, w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy, nieopodal parku Strzeleckiego. Nieruchomość posiada duży parking, dla tego metrażu przewidziane jest 10 miejsc parkingowych. Nieruchomość nadaje się idealnie na prowadzenie każdego rodzaju biura, kancelarii, czy też delegatury instytucji, a nawet placówki edukacyjnej o charakterze komercyjnym. Cena 27 zł/m2netto/mies. + media. Więcej informacji pod numerem telefonu.

3
Lokal Tarnów Śródmieście

Lokal Tarnów do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Tarnowa bezpośrednio od właściciela na atrakcyjnych warunkach cenowych. Lokal składa się z kilku pomieszczeń biurowych o powierzchni od 20 m2 do 80 m2 z przeznaczeniem na biuro, salę konferencyjno - szkoleniową lub inną działalność z dostępem do pełnej infrastruktury techniczno - socjalnej. Łączna powierzchnia wynosi 164 m2. Podany czynsz najmu dotyczy całej powierzchni + koszty za media płatne ryczałtowo miesięcznie. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych pomieszczeń biurowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod podanym nr telefonu.

4
Lokal Tarnów Śródmieście, ul. Juliana Goslara

Lokal Tarnów

Do wynajęcia mały lokal 20m w centrum Tarnowa składający się z dwóch pomieszczeń i osobnej toalety. Lokal usytuowany jest między ul. Mickiewicza a Lwowską, posiadający bezpośrednie wejście z chodnika, z przeznaczeniem na handel, usługi lub biuro. tel.