Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Długa Kraków Stare Miasto

Lokal Kraków Stare Miasto, ul. Długa. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Kraków Stare Miasto ul. Długa

7 800
103 zł/m²
76
Kraków Stare Miasto, Długa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Wynajmę lokal użytkowy - ul. Długa 76, Kraków (po Drogerii Pigment)

Wynajmę atrakcyjny lokal użytkowy z okazałą witryną, położony przy ul. Długiej 76 w Krakowie - w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. Lokal wcześniej funkcjonował jako Drogeria Pigment, dzięki czemu świetnie nadaje się pod działalność handlową, usługową lub kosmetyczną.

Najważniejsze informacje o lokalu:
- Powierzchnia: 76 m²
- Układ: dwie sale, dwa boczne magazynki, zaplecze - przestrzeń biurowo magazynowa plus toaleta
- Rodzaj lokalu: usługowo-handlowy
- Poziom: parter z bezpośrednim wejściem z ulicy
- Witryna: duża, bardzo dobrze widoczna
- Stan lokalu: do odświeżenia
- Media: prąd wg zużycia
- Dostępna klimatyzacja

Idealny pod:
- drogerię, kosmetykę, sklep z produktami naturalnymi ect.
- usługi (np. gabinet, biuro, punkt obsługi, butik)
- sprzedaż detaliczną

Lokalizacja i otoczenie:
Ulica Długa jest jedną z bardziej ruchliwych części centrum Krakowa, łączącą Kleparz z Plantami. W okolicy pełna infrastruktura, liczne sklepy, punkty usługowe i stały przepływ pieszych.

Warunki najmu:
- Cena najmu: 7800 zł brutto za miesiąc (wystawiany rachunek przez osobę prywatną)
- Kaucja: wysokość jednomiesięcznego czynszu
- Dostępność: od zaraz

  • ul. Długa, Kraków Stare Miasto  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 76 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 17000 zł
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu