Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Bronowicka Kraków Bronowice

Lokal Kraków Bronowice, ul. Bronowicka. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Kraków Bronowice ul. Bronowicka

5 200
94 zł/m²
55
Kraków Bronowice, Bronowicka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Lokal usługowy - Bronowicka | parking dla klientów | witryna | bez VAT

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 55,17 m², położony na parterze reprezentacyjnego apartamentowca przy ul. Bronowickiej - jednej z głównych ulic Krakowa.

Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz 3-metrową witrynę, a bezpośrednio przed lokalem znajduje się duży parking przeznaczony wyłącznie dla klientów (bez strefy płatnego parkowania).

Najważniejsze atuty:
- parter, wejście bezpośrednio z ulicy
- 3 m witryna - bardzo dobra ekspozycja
- parking dla klientów tuż przed lokalem (brak strefy)
- klimatyzacja i wentylacja
- monitoring / kamery
- spokojne, usługowe sąsiedztwo: notariusz, urząd miasta, bank, kancelarie, gabinety
- możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza
- lokal wynajmowany bez VAT

Lokal idealnie nadaje się na działalność usługową, gabinet, biuro z obsługą klienta, showroom lub punkt konsultacyjny.
Nie jest przeznaczony pod gastronomię.

Warunki najmu:
- czynsz: 5 200 zł / miesiąc
- opłaty administracyjne do wspólnoty: ok. 700 zł
- media według zużycia
- brak VAT
- kaucja: 3-miesięczna
- preferowana umowa długoterminowa (min. 3 lata)

  • ul. Bronowicka, Kraków Bronowice  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 55,17 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Opłaty 700 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 15600 zł
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu