Lębork
ul. Kossaka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
319 000
Powierzchnia
82
Cena za m²
3890
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Kossaka. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie, którego jestem właścicielem, pośrednikom nieruchomości serdecznie dziękuję za współpracę.

Lębork- Województwo Pomorskie, malownicze miasteczko położone w dolinie Łeby. Idealna lokalizacja dla osób kochających polskie morze. Do Łeby tylko 30 km.

Wygodne mieszkanie 3 pokojowe z dużą piwnicą i miejscem parkingowym tuż obok kamienicy. Możliwość korzystania z pobliskiego terenu zielonego, na którym w spokoju można zrobić np. grilla lub plac zabaw. Jest to dodatkowy atut tego mieszkania.

Nieruchomość o metrażu 81,69 m2 to 3 pokoje 19,53 m2,  18,73 m2,  20,54 m 2, kuchnia 10,77m2, łazienka 6,13m2, przedpokój 5,99m2.

Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy  w północnej części miasta, okolica spokojna, blisko przystanek sklepy szkoły i przedszkola.

Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do zamieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą napisz do mnie a udzielę odpowiedzi na Twoje pytania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82 m²
  • parter w kamienicy
  • Lębork, ul. Kossaka
  • Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lębork, Kossaka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.