Łódź Bałuty
ul. Piwna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
343 000
Powierzchnia
44
Cena za m²
7885
Piętro
1
Rok budowy
2002
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Piwna . Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Budynek murowany, ocieplony, o ciekawej architekturze ,usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Manufaktury na terenie ogrodzonej posesji zabezpieczonej bramą ze zdalnym sterowaniem. Do najbliższego przystanku MPK około 100m, do Placu Wolności (początek ulicy Piotrkowskiej) w prostej linii 900m. Ścieżka rowerowa w ulicy Drewnowskiej obok , biegnąca w kierunku zachodnim do największego Łódzkiego parku na Zdrowiu z zespołem kąpieliskowym Fala około 2km. W przeciwnym kierunku w odległości około 600m po drugiej stronie ulicy Zachodniej park Staromiejski. Mieszkanie z oknami skierowanymi na zachód na teren zadrzewiony starodrzewem dającym w lecie przyjemny cień i ochłodę w upalne dni. Wraz z mieszkaniem jest możliwość zakupu garażu o powierzchni 16m2 znajdującego się w parterze budynku. Garaż posiada osobną księgę wieczystą i jest do nabycia za 64 tyś. zł. Mieszkanie rozkładowe , kuchnia wyposażona w meble, płytę gazową, osobny piekarnik, lodówkę. W przedpokoju szafa komandor, salon i sypialnia również umeblowane jak na zdjęciach, ściany w całym mieszkaniu w gładziach świeżo malowane, drzwi antywłamaniowe szwajcarskiej firmy BKT System. Mieszkanie ciepłe, centralne ogrzewanie i ciepła woda indywidualna z własnego kotła (kocioł wymieniony na nowy kondensacyjny Buderus z regulatorem pokojowym) . Budynek zarządzany przez wspólnotę, wszystkie opłaty (wywóz śmieci, woda, energia elektryczna, gaz, opłaty za zarządzanie nieruchomością) do 450 zł ( w tym opłata za garaż).

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,50 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu bez windy z 2002 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Piwna
  • Możliwość dokupienia garażu, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, internet, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Łódź Bałuty, Piwna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.