Ogłoszenie usunięte

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
KĄTY GRODZISKIE 19 Warszawa Białołęka

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, KĄTY GRODZISKIE 19 . Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Białołęka KĄTY GRODZISKIE 19 · 1 piętro

-
-
57
3 pok.
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E
Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 E (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie o łącznej powierzchni 57m2 w STANIE DEVELOPERSKIM, do własnej aranżacji.
Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI:
1. Salon z aneksem kuchennym
2. Balkon
3. Sypialnia
4. Sypialnia
5. Balkon
6. Łazienka
7. Przedpokój

ATUTY MIESZKANIA:
1) Nowoczesny system sterowania mediami - "SMART" (ogrzewanie, oświetlenie, elektryka).
2) W każdym pomieszczeniu znajdują się DUŻE OKNA,
3) Niski czynsz – ok. 400 zł
4) Mieszkanie dwustronne - widne, słoneczne
5) Dwa BALKONY po różnych stronach mieszkania (balkon nr 1 od strony południowo-zachodniej, balkon nr 2 od strony północno-zachodniej).

STRONY ŚWIATA - salon: południowy - zachód (słońce od godziny 12-tej), dwie sypialnie: północny-zachód (słońce od godziny 16-tej).

LOKALIZACJA:
- w bliskiej odległości dwa duże centra handlowe (CH Targówek – m. in. Carrefour i Castorama oraz CH Marki – m. in. Auchan i Ikea) oraz sklepy Biedronka, Lidl, Netto, Delikatesy Centrum Stokrotka, Żabka).
- w pobliżu dwie duże szkoły podstawowe oraz kilka przedszkoli i żłobków,
- ok. 200 -300 metrów od osiedla przystanek autobusowy oraz przychodnia lekarska (publiczna i prywatna),
- w pobliżu stacja benzynowa (u zbiegu ulicy Ostródzkiej i Trasy Toruńskiej) oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne (Poczta, Punkty InPost, salony kosmetyczne i fryzjerskie, pizzeria, sushi).

KOMUNIKACJA:

Duża liczba linii autobusów – autobusy linii nr 120, 132, 134, 160, 204, 234, 240, 256, 527
Bardzo dogodny dojazd komunikacją do metra Marymont (ok. 15 minut), a od września/października b.r. – do nowych stacji metro Kondratowicza oraz metro Bródno (ok. 5-7 minut).

CENA mieszkania: 500 tys. zł (8 770 zł /m2) + miejsce parkingowe na zewnątrz 30 tys. zł.
OGŁOSZENIE POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA !!!
W przypadku zainteresowania proszę o telefon [numer]

AGENCJOM, DZIĘKUJĘ - proszę nie dzwonić

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m² balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • 1 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 2022
  • Warszawa, Białołęka KĄTY GRODZISKIE 19
  • Mieszkanie do wykończenia okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  

Aktualne mieszkania na sprzedaż

17
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Ostródzka

495 000

36

2 pok.

NA SPRZEDAŻ: 2-POKOJOWE MIESZKANIE - WARSZAWA, UL. OSTRÓDZKA (BIAŁOŁĘKA / TARGÓWEK) Powierzchnia: 36,98 m² Cesja umowy deweloperskiej. Mam do zaoferowania nowe mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim, położone na 1. piętrze budynku w nowo oddanym etapie inwestycji przy ul. Ostródzkiej 123 w W...

Zobacz ogłoszenie
4
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Sieczna

475 000

40

2 pok.

Sprzedam mieszkanie własnościowe na osiedlu Lewandów II. Zdjęcia zamieszczone są poglądowymi sprzed paru lat. Mieszkanie nadaje się do częściowego remontu. Aktualnie mieszkanie wynajmuję lokatorowi do 30.06.26r. Kuchnia w zabudowie. Mieszkanie posiada miejsce postojowe zewnętrzne, po drugiej stro...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Odkryta

540 000

45

2 pok.

Rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2001 roku zlokalizowane na Tarchominie. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Wjazd przez szlaban otwierany z pilota. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny 18m2 - ...

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Konik Polny