Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Zielonka Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 300 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Zielonki - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Zielonce można kupić lub wynająć za 660 tys zł, a najdroższe za 660 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 660 tys zł.

7
dom wolnostojący Zielonka

660 000

200

Dom z 2007r na dużej działce 40km od Bydgoszczy. Opis: Sprzedam siedlisko z domem, garażem i budynkiem magazynowym. Na działce o powierzchni 5055 m2 znajduje się staw z pomostem. Do budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 200 m2 przylega duży garaż z kanałem. Drugi budynek murowany o powierzch...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
14
dom wolnostojący, 3 pokoje Mierucin

419 000

99

3 pok.

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 99 m², położony na dużej działce o łącznej powierzchni 8084 m². Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających przestrzeni, ciszy oraz możliwości aranżacji wnętrza według własnych potrzeb. Dom wybudowany w latach 30, przeszedł odświeżeni...

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 1-pokojowe Łąsko Wielkie

105 000

32

1 pok.

Mieszkanie kawalerka bezczynszowa z ogródkiem, piwnicą w miejscowości Łasko Wielkie gm. Koronowo. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna. Częściowo umeblowane. Można od razu zamieszkać. Zapraszam do kontaktu

Zobacz ogłoszenie
10
dom wolnostojący, 3 pokoje Teklanowo

350 000

120

3 pok.

Na sprzedaż dom wolnostojący w cichej okolicy. Dom częściowo do remontu, poddasze użytkowe. Duża działka.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka leśna Włościbórz

45 000

1,38 ha

Na sprzedaż 4 działki leśne położone w miejscowości Włościbórz gm. Sępólno Krajeńskie: - działka 1 - nr działki 106/1, 3908 m2; - działka 2 - nr działki 113/2, 4710 m2; - działka 3 - nr działki 115/1, 2633 m2; - działka 4 - nr działki 124/1, 2500 m2. Stan prawny uregulowany. Więcej szczegółów pod ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Dziedno

350 000

1,46 ha

Atrakcyjna nieruchomość w miejscowości Dziedno, gm. Sośno, pow. Sępoleński, przy drodze krajowej Bydgoszcz-Koszalin (w trakcie budowy obwodnicy i parkingu dla tirów w pobliżu). Działka 125/1 po podziale na 125/2 i 125/3 o powierzchni 14600m2 łącznie, z przepływającym strumykiem w granicach działek. ...