Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Stawinoga Najwięcej bez pośredników

Średnia 145 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Stawinogi - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Stawinodze można kupić lub wynająć za 160 tys zł, a najdroższe za 160 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 160 tys zł.

5
Działka Stawinoga

160 000

1100

Sprzedam działkę budowlano-rekreacyjna o powierzchni ok 1100m2. Działka jest usytuowana na granicy Puszczy Białej w miejscowości Stawinoga Woj.Mazowieckie. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości okolo 150m znajduje się starorzecze Narwi z piękna piaszczysta plaża oraz linia brzegowa głównego koryta Nar...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
17
dom szeregowy, 4 pokoje Serock

889 000

103

4 pok.

Prezentowana nieruchomość to świeżo wykończony segment z materiałów wysokiej jakości w pełni gotowy do wprowadzenia. Pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach jest w cenie! Nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego! W związku ze zmianą planów właściciela lokal nie był nigdy zamieszkały na stałe! ...

Zobacz ogłoszenie
20
dom wolnostojący, 5 pokoi Piskornia

1 390 000

195

5 pok.

. . . i właśnie ją znalazłeś! Serdecznie zapraszam na pierwszy DZIEŃ OTWARTY w sobotę 16.05.2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - Piskornia, gmina Pokrzywnica, powiat pułtuski - Dom wolnostojący o pow. 195,48 m² z wyodrębnioną, niezależną przestrzenią (biuro / mieszkan...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Budy Ciepielińskie

220 000

5000

Na sprzedaż działka o powierzchni 5000 m², położona w spokojnej miejscowości Budy Ciepielińskie. Teren jest płaski i równy, co ułatwia przyszłą zabudowę. Do działki prowadzi droga szutrowa, zapewniająca dogodny dojazd przez cały rok. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania prze...

Zobacz ogłoszenie
13
Działka budowlana Piskornia

79 000

993

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą sprzedaży  działek budowlanych   położonych  w miejscowości Piskornia, gmina Pokrzywnica, powiat pułtuski. Położenie: * 35 km od centrum Warszawy, * 25 km od Legionowa (jadąc przez Zalesie Borowe), * 13 km na północny-zachód od Serocka.  Działki  położone są p...