Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Stary Kobylin Najwięcej bez pośredników

Średnia 119 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Starego Kobylina - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Starym Kobylinie można kupić lub wynająć za 110 tys zł, a najdroższe za 110 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 110 tys zł.

3
Działka budowlana Stary Kobylin

111 000

931

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 931 m2, położoną w Starym Kobylinie. Działka jest zlokalizowana na narożniku i ma tylko jednego bezpośredniego sąsiada - od strony północnej. Od strony zachodniej nie ma wydzielonej działki budowlanej, dzięki czemu użytkownik nieruchomości będzie ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
dom szeregowy Rogożewo

490 000

112

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej. Położony w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi. Dom położony na działce o łącznej powierzchni 1120,65 m². Pomieszczenia mieszkalne 112,44 m². Pozostałe budynki, tj. dwa garaże i wiata, wynoszą 73,83 m², oraz pomies...

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 1-pokojowe Łagiewniki

110 000

31

1 pok.

Na sprzedaż komfortowa i bardzo przytulna kawalerka z funkcjonalnym układem pomieszczeń - przestronny pokój oraz osobna, jasna kuchnia. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe, a zamontowana klimatyzacja zapewnia wygodę i komfort w upalne dni. W przedpokoju znajduje się praktyczna zabudowa. Kuchnia wypos...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Smolice

80 000

932

Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Smolice w Gminie Kobylin.Nr działki 428/2 o powierzchni 932 m2.Więcej inf pod nr tel.691-306-643.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Smolice

90 000

1097

Witam serdecznie! Sprzedam działki budowlane w miejscowości Smolice. Bezterminowy czas. Każda z działek ma swój udział w drodze wewnętrznej 833/5. Powierzchnie działek: 833/1 - 0,1097 ha 833/2 - 0,1092 ha 833/3 - 0,1087 ha 833/4 - 0,1083 ha Cena podana w ogłoszeniu dotyczy pojedynczej działki. ...