Nieruchomości Rybojady Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Rybojadów i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
135 600 zł
2712 m²
Obejrzane
66-330 Silna, gm. Pszczew, pow. międzyrzecki, woj. lubuskie. Cena: (50 zł/m2) plus udział w drodze Odległości: jezioro Chłop 1,5 km, Silna 1,5 km, Pszczew 6 km, Międzyrzecz 18 km, Gorzów 53 km. Działka budowlano-letniskowa w kształcie prostokąta o pow. 2712 m2 Media: prąd, woda. Aktualny plan...
Zobacz ogłoszenie
82 610 zł
1502 m²
Obejrzane
66-330 Silna, gm. Pszczew, pow. międzyrzecki, woj. lubuskie. Cena: (55 zł/m2) plus udział w drodze Odległości: jezioro Chłop 1,5 km, Silna 1,5 km, Pszczew 6 km, Międzyrzecz 18 km, Gorzów 53 km. Działka budowlano-letniskowa w kształcie prostokąta o pow. 1502 m2 (38 m X 40 m). Media: prąd, woda. ...
Zobacz ogłoszenie
1 200 000 zł
230 m²
Obejrzane
Na sprzedaż dom z dużą działką, stawem i dwoma mieszkaniami. Oferuję na sprzedaż przestronny dom położony na zadbanej działce o powierzchni 3 500 m2. Najważniejsze atuty: * działka 35 arów z pięknie zagospodarowanym ogrodem * duży staw o wymiarach 30 x 20 m * dodatkowe oczko wodne * miejsce do gri...
Zobacz ogłoszenie
115 000 zł
991 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jasieniec - przy wyjeździe z Trzciela w stronę Zbąszynia. Działki posiadają warunki zabudowy pod budowę domów jednorodzinnych. Media w drodze wzdłuż działek. Spokojna okolica - lasy i jeziora. 3 km od zjazdu z autostrady A2. Wielkość działek: 603/1 - 9...
Zobacz ogłoszenie
170 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki Pszczew. O numerach: 1224/1 do 10. Działki około 800 m². Cena: 170 zł/m². Więcej informacji udzielę telefonicznie/SMS. Lokalizacja: 200 m od plaży w Pszczewie nad jeziorem Szarcz. Duże, nowoczesne, piaszczyste kąpielisko (często określane "lubuskimi Malediwami") z pełną infrastruk...
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
1,41 ha
Obejrzane
Sprzedam dobrze utrzymaną łąkę w miejscowości Łęczno o powierzchni 1,41ha, zlokalizowaną na działkach o nr 152 i 177. Stale użytkowane i prowadzone w odpowiedniej kulturze rolnej. Na poniższej grafice przedstawiono działki oznaczone kolorem czerwonym oraz drogę zaznaczoną kolorem żółtym. Parametry:...
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
5701 m²
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę rolną klasy szóstej. Nieruchomość znajduje się w województwie Wielkopolskim, w miejscowości Miedzichowo. Odległość od drogi krajowej nr 92 wynosi około 1 km. Powierzchnia działki wynosi 5701 m2. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
185 000 zł
2655 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka w malowniczej miejscowości Pąchy, w gminie Miedzichowo, w województwie Wielkopolskim. Działka posiada wydane warunki zabudowy, co umożliwia szybkie rozpoczęcie budowy domu jednorodzinnego. Najważniejsze informacje: - Powierzchnia: 2655 m2 - Warunki zabudowy - Teren p...
Zobacz ogłoszenie
870 000 zł
4867 m²
Obejrzane
Oferuje na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłego domu – miejsca, które daje spokój, prywatność i codzienny kontakt z naturą . Prawie pół hektarowa działka(4867m2 Siercz gm. Trzciel, woj. lubuskie). na której znajduje się dom jednorodzinny oddany do użyt...
Zobacz ogłoszenie
210 000 zł
5,19 ha
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 5,1925 ha, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych: nr 99/1 oraz 99/3, położona w miejscowości Siercz, gmina Trzciel, powiat międzyrzecki. Opis nieruchomości: Oferowany grunt stanowi zwarty areał o dużym potencjale inwestycyjnym o...
Zobacz ogłoszenie
870 000 zł
74 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłego domu – miejsca, które daje spokój, prywatność i codzienny kontakt z naturą. Dom jednorodzinny oddany do użytku w 2021 roku, położony na imponującej działce o powierzchni 4867 m² w spokojnej, zielonej okolicy (Sie...
Zobacz ogłoszenie
268 000 zł
90 m²
Obejrzane
Dom nad jeziorem w Pszczewie – 50 m od brzegu jeziora (woj. lubuskie) Twoja baza w krainie 6 jezior! Cena: 268 000 zł | Ostatnia taka szansa w tej lokalizacji! Mniej niż za kawalerkę! Szukasz ucieczki od zgiełku miasta, a może bezpiecznej przystani dla kapitału? Pszczew to miejsce, które za chwilę ...
Zobacz ogłoszenie
143 000 zł
2600 m²
Obejrzane
Witam, mam do zaoferowania działkę w Prądówce.
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę W Toczniu, ogrodzoną płotem, w lesie. Dookoła budynki. Bardzo piękny teren. Blisko do Nowego Tomyśla. Urokliwe miejsce. Działka ma ponad 3000m kw. Gorąco polecam.
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
600 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż działki rekreacyjne z utwardzonym dojazdem oraz możliwością dostępu do prądu i wody. Idealne na wypoczynek lub budowę domku letniskowego. Posiadają dostęp do drogi publicznej gminnej. Nieruchomości położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w spokojnej miejscowoś...
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w malowniczej miejscowości Silna, w województwie lubuskim, w pobliżu Trzciela. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, otoczonej lasami i jeziorami. W niedalekiej odległości znajduje się również Pszczewski Park Krajobraz...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Dwie działki o powierzchni w sumie 20 arów uzbrojony, skrzynka z prądem już zamontowan. Planem zagospodarowania przestrzennego. Przy lesie i jeziorze. Silna Nowa gmina Miedzichowo. Działki 395/7 i 395/11. DZIAŁKA BUDOWLANA Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej w ma...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1,16 ha
Obejrzane
Mam do sprzedania las o powierzchni 1,16ha. Wszystkie informacje udzielę telefonicznie. Na SMS i e-mail nie odpowiadam.
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
100 m²
Obejrzane
Sprzedam budynek 100m2 na działce 10ar w centrum wsi Lutol Suchy. W budynku znajdują się wszystkie media: prąd, woda, kanaliza. Budynek jest z początku lat 80-tych. Murowany z żelbetowym stropem, był wykorzystywany jako sklep, możliwa jest adaptacja na budynek mieszkalny. Koszt przekształcenia wraz ...
Zobacz ogłoszenie
361 836 zł
5244 m²
Obejrzane
Sprzedam dwie działki pod zabudowę, w miejscowości Lutol Mokry, położone obok siebie, o powierzchni : - działka nr 1: 2419 m.kw., - działka nr 2: 2825 m.kw., Miejscowość ta położona jest w województwie Lubuskim, pow. Międzyrzeckim, gminie Trzciel, na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, mi...
Zobacz ogłoszenie
155 000 zł
36 m²
3 pok.
Obejrzane
Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a powietrze jest krystalicznie czyste? Marzysz o własnym kącie blisko lasu i jezior? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 12 arów, położona w malowniczej i spokojnej okolicy, w miejscowości S...
Zobacz ogłoszenie
1 800 zł
55 m²
2 pok.
Obejrzane
Mam do wynajęcia domek w Trzcielu przy ul. Głównej. Domek jest wolnostojący, z podwórkiem i wolnostojącym garażem. Domek jest ogrzewany kominkiem na pellet. Wszelkie dodatkowe informacje pod nr telefonu.
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
3060 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w miejscowości Miedzichowo w kształcie prostokąta o wymiarach około 65 m x 46 m. Działka położona jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu pól i lasów. Posiada dobre połączenie komunikacyjne, umiejscowiona jest tuż przy drodze krajowej 92 (Świecko-Pniewy-Poznań) i w niewielkiej odległ...
Zobacz ogłoszenie
115 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z WZ - Borowy Młyn, gm. Pszczew Na sprzedaż działka budowlana w Borowym Młynie, 10-arowa. - Spokojna okolica blisko lasu. - Wydane warunki zabudowy. Idealne pod dom całoroczny lub działkę rekreacyjną. Cena: 115 zł/m² posiadam rownież inne wieksze dzialki
Zobacz ogłoszenie
286 704 zł
2896 m²
Obejrzane
Sprzedam działki siedliskowe z wydanymi warunkami zabudowy. Znajdują się one w przepięknej wiosce położonej wśród lasów I łąk. Że względu na to,że każdy z sąsiadów ma dość dużą dzialkę,wszystkie gospodarstwa oddalone są od siebie od kilkudziesięciu do 100-150m. Na działce 20/27 ok.12 arów zajmuje l...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
1000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż jest kilka działek budowlanych usytuowanych 200 m od jeziora Szarcz, położonego w Pszczewskim Parku Krajobrazowym. Linia brzegowa jeziora w tym miejscu ma najbardziej rozwiniętą infrastrukturę rekreacyjną. Do urokliwego Pszczewa jest 2 km (Rynek). Do drogi ekspresowej S3 jest 15 km, a ...
Zobacz ogłoszenie
340 000 zł
60 m²
Obejrzane
Dom na sprzedaż w miejscowości Lutol Mokry. Więcej informacji telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
1025 m²
Obejrzane
Sprzedaż działki z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę – atrakcyjna lokalizacja na łonie natury Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w malowniczej okolicy, idealna dla osób szukających spokoju, ciszy i kontaktu z naturą. Działka położona w jednym z najpiękniejszych zakątków regionu, z dala...
Zobacz ogłoszenie
411 600 zł
8400 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę siedliskową z wydanymi warunkami zabudowy pod dwa domy. Działka od wschodu graniczy z Pszczewkim Parkiem Krajobrazowym.W odległości kilku km ciągnie się pasmo jezior od Rybojad po Pszczew. Działka jest zadbana, co roku koszona.Świetnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną. Teren ba...