Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Morzeszczyn Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 667 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Morzeszczyna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Morzeszczynie można kupić lub wynająć za 330 tys zł, a najdroższe za 330 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 330 tys zł.

5
bliźniak, 4 pokoje Morzeszczyn, ul. 22 Lipca

330 000

90

4 pok.

SPRZEDAM Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 90 m2. Oferta obejmuje jedną połowę bliźniaka w stanie deweloperskim. LOKALIZACJA Świetna lokalizacja! Dom położony w miejscowości Morzeszczyn na działce około 406 m2, 12 km od autostrady A1 Pelplin-Ropuchy, 1...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
26
kamienica, 5 pokoi Gniew, ul. Stanisława Brzozowskiego

699 000

150

5 pok.

PRZYJDŹ I ZAPROPONOUJ SWOJĄ CENĘ ! Oferujemy do sprzedaży kamienicę wraz z budynkiem garażowo - warsztatowym i ogródkiem w centrum Gniewu. INWESTYCJA Stwórz nawet dwa niezależne mieszkania na osobnych kondygnacjach lub komfortowe siedlisko w środku zabytkowego miasteczka ! OKOLICA Gniew to urocze...

Zobacz ogłoszenie
17
dom wolnostojący, 3 pokoje Piaseczno, ul. Kardynała Wojtyły

1 650 000

220

3 pok.

Nowoczesny dom po całkowitej modernizacji w 2024 roku - 159 m² | działka 2500 m² | antresola | wysoki standard | Piaseczno (gm. Gniew) Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny po kompleksowej modernizacji przeprowadzonej w 2024 roku, położony w spokojnej miejscowości Piaseczno w gminie Gniew. Nieruch...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Bielawki

125 000

1001

Działki budowlane z warunkami zabudowy | Bielawki | gm. Pelplin Na sprzedaż kompleks 15 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w spokojnej i malowniczej miejscowości Bielawki, gmina Pelplin, województwo pomorskie. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinneg...

Zobacz ogłoszenie
38
dom wolnostojący, 6 pokoi Piaseczno, ul. Gogolewska