Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Michałowo Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 667 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Michałowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Michałowie można kupić lub wynająć za 250 tys zł, a najdroższe za 250 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 250 tys zł.

8
dom wolnostojący Michałowo

250 000

150

Dom z zabudowaniami gospodarczymi na działce około 2000 m2. Powierzchnia domu około 150 m2.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
12
dom wolnostojący, 4 pokoje Dobre, ul. Powstańców

649 000

105

4 pok.

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, położony na atrakcyjnej, dużej działce narożnikowej z wjazdem z dwóch ulic. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Dobre przy ul. Powstańców 15. Podstawowe informacje: Cena: 649 000 PLN Powierzchnia użytkowa: 105,16 ...

Zobacz ogłoszenie
17
dom wolnostojący, 7 pokoi Dobre, ul. Powstańców

849 000

144

7 pok.

Polecamy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Dobre z basenem na działce oraz dużą zagospodarowaną. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,99 m2(część użytkowa mieszkalna 144,79 m2; część handlowo usługowa około 52,20 m2). Dodatkowo na działce garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami ...

Zobacz ogłoszenie
18
dom wolnostojący, 3 pokoje Bodzanowo

250 000

364

3 pok.

Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego gospodarstwa zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Bodzanowo, w gminie Dobre. To doskonała okazja dla osób poszukujących przestronnego domu w spokojnej, wiejskiej okolicy. ...

Zobacz ogłoszenie
Brak zdjęć

105 000

3000

Polecam Państwu działkę na sprzedaż położoną w okolicach Dąbrowy Biskupiej. Nieruchomość o powierzchni 3000 m2 świetnie zlokalizowana, blisko lasu i stawu. Media i ich przyłącza typu prąd, woda czy internet znajdują się przy działce. Cena za działkę, to tylko 105 000 złotych DO NEGOCJACJI. Zapraszam...