Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Ładzin Najwięcej bez pośredników

Średnia 118 zł/m² 4 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Ładzina - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Ładzinie można kupić lub wynająć za 140 tys zł, a najdroższe za 450 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 260 tys zł.

4
Działka budowlana Ładzin

450 000

2998

Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Ładzin , gmina Wolin , woj. Zachodniopomorskie o powierzchni 2998 m2 (nr ewid. 187/5) . Działka położona jest przy drodze głównej asfaltowej .Przy działce przebiega wodociąg i linia energetyczna . Do działki wystawione są warunki zabudowy dla dwóch...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolno-budowlana Ładzin

205 000

1483

Działka znajduje się w ładnej, spokojnej, zielonej okolicy. Jest równa, wykarczowana, regularnie koszona od kilku lat. Ogrodzona ze wszystkich stron: z przodu ogrodzenie panelowe, boki i tył - siatka leśna. Do działki jest podłączony prąd - aktywna umowa z Enea (do przepisania na nowego właściciela...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolno-budowlana Ładzin

148 000

1766

Oferujemy Państwu 4 atrakcyjne działki usytuowane w samym centrum wyspy Wolin. Nieruchomości położone są zaledwie 7,3km jazdy samochodem od zejścia na plażę w Wisełce, około kilometra od stacji PKP w Ładzinie oraz 10 kilometrów od Urzędu Miasta w Wolinie. Dogodny dojazd do znanych kurortów – Międzyz...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolno-budowlana Ładzin

250 000

2500

Mam do zaoferowania dwie działki pod budowę l w miejscowości Ładzin. Działką nr1 leży przy drodze asfaltowej, do działki nr2 dojazd drogą utwardzona wzdłuż działki nr1. Media w drodze. Cena za m2: Działka nr1 - 150zł/m2 Działka nr2 - 132zł/m2 Powierzchnia po około 2300-2500m2 każda. Działki położ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
15
Mieszkanie 3-pokojowe Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego

1 580 000

63

3 pok.

APARTAMENT PREMIUM PRZY SAMEJ PLAŻY | MIĘDZYZDROJE | GOTOWYDO ZARABIANIA   Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 63,8 m²położony w pierwszej linii od morza w Międzyzdrojach - w prestiżowym kompleksieGolden Tulip.   ✔ lokalizacja około 50 m od plaży, przy lesie ✔ duży taras na dachu do ...

Zobacz ogłoszenie
27
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Ustronie Leśne

1 476 000

48

2 pok.

2-pokojowy apartament, Sea&Forest Międzyzdroje, balkon, miejsce parkingowe, komórka lokatorska, gotowy do użytkowania, wysoki standard. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 48,12 m2, położony na 3 piętrze prestiżowej inwestycji Sea&Forest w Międzyzdrojach. To propozy...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 1-pokojowe Międzyzdroje, ul. Zwycięstwa

735 000

27

1 pok.

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i IV bez wpisów. Apartament gotowy do wydania od...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 1-pokojowe Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd

525 000

24

1 pok.

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34B – tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. Wystarczy przejść przez ulicę, aby znaleźć się na plaży – to jeden z najmocniejszych atutów tej nieruch...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego

1 270 000

36

2 pok.

Oferujemy do sprzedaży apartament posadowiony w kompleksie budynków Wave Resort && Spa, tuż przy plaży w Międzyzdrojach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Przedmiotowy apartament jest lokalem mieszkalnym. Oferowany lokal znajduje się na 8 piętr...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Wicko, ul. Żwirowa

495 900

1653

Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem! W naszej ofercie działka z widokiem na jezioro i zalew położona miejscowości Wicko, 3 km od Międzyzdrojów. Działka o powierzchni 1653 m2 z MPZT. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Media w drodze: woda, prąd, gaz, światłowód. Idealne położenie, b...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

614 550

40

2 pok.

Oferta sprzedaży apartamentu nad morzem w lesie to doskonała okazja dla osób szukających unikalnego miejsca, które łączy bliskość natury z komfortem nowoczesnego mieszkania. Apartament o powierzchni 49 m2, zlokalizowany w malowniczym otoczeniu lasu, zaledwie 5 minut od plaży, zapewnia pełną prywa...

Zobacz ogłoszenie
18
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Światowida

572 000

45

2 pok.

Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się przy deptaku w samym sercu Międzyzdrojów. Bliskość Parku Chopina oraz Placu Neptuna. Do promenady, mola lub plaży jedynie kilka kroków. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i IV bez wpisów. Apartament gotowy do wydania o...

Zobacz ogłoszenie
22
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd

995 000

43

2 pok.

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 43,80 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części wybrzeża – Promenada Gwiazd 28 w Międzyzdrojach. Położony na 1. piętrze od strony morza, oferuje widok na Bałtyk oraz otaczającą zieleń, który każdego dnia tworzy unikalny, wakacyjny kli...

Zobacz ogłoszenie
19
Mieszkanie 4-pokojowe Międzyzdroje, ul. Nowomyśliwska

1 915 000

97

4 pok.

Luksusowy Apartament 98 m² | Kompleks Bellmar | 3 Sypialnie & 3 Łazienki Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w sercu jednego z najbardziej pożądanych kurortów nad polskim morzem – Międzyzdrojów. Ten luksusowy apartament w prestiżowym kompleksie Bellmar to połączenie elegancji, przest...

Zobacz ogłoszenie
25
dom wolnostojący, 5 pokoi Międzyzdroje, ul. Niepodległości

2 099 000

140

5 pok.

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wybudowany w 2013r. wg projektu Z124 przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskie Parku Narodowego. Księga wieczysta bez obciążeń. Budynek mieszkalny o pow. użytk. 140m. kw. (pow. całk. 200m. kw.) - dwie k...

Zobacz ogłoszenie
20
dom letniskowy, 4 pokoje Międzyzdroje, ul. Niepodległości

1 199 000

70

4 pok.

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa domki (zabudowa bliźniacza), każdy o powierzchni 35m. kw. znajdujące się przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach. Nieruchomość zbudowana jest na działce o pow. 1504m. kw. Media: woda, prąd, kanalizacja, (gaz i światłowód w drodze, możliwość podłączenia). Ogrzewani...

Zobacz ogłoszenie
18
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Ustronie Leśne

665 820

36

2 pok.

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, klimatyzowany apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie Sea&Forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i IV bez wpisów. Apartament gotowy do wydania od zaraz. Na lokal o powierzchni 36,99m. kw....

Zobacz ogłoszenie
17
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

772 000

36

2 pok.

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie Sea&Forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i IV bez wpisów. Apartament gotowy do wydania od zaraz. Na lokal o powierzchni 36,93m. kw. składa się: - salo...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 1-pokojowe Międzyzdroje

666 000

30

1 pok.

Na sprzedaż, nowoczesny apartament w Międzyzdrojach o powierzchni 30 m2, w pełni umeblowany, na pierwszym piętrze apartamentowca w okolicy promenady. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub do zamieszkania na stałe. W skład mieszkania wchodzą: Salon z aneksem kuchennym nowoczesna zabudowa, gotowy...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 3-pokojowe Międzyzdroje

949 000

113

3 pok.

Dwupoziomowe mieszkanie 113,84 m² • 500 m od Mola • Świetna inwestycja • Międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 113,84 m², położone w samym sercu Międzyzdrojów – zaledwie 500 metrów od Mola i 7 minut spacerem do morza. Lokal znajduje się tuż przy Placu...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Bosmańska

625 000

29

2 pok.

Apartament Bel Mare Międzyzdroje – gotowy do wynajmu, taras, ostatnie piętro! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament położony w prestiżowym kompleksie Bel Mare w Międzyzdrojach. Lokal o powierzchni 29,95 m² znajduje się na 5. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą. W skład ...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

769 000

35

2 pok.

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie przez 365 dni w roku? Prezentuję apartament o powierzchni 35,78 m² w Bel Mare Resort – jednym z najbardziej obleganych kompleksów wypoczynkowych nad polskim morzem. Atuty inwestycyjne: - Całoroczny magnes na turystów: Dzięki atrakcjom takim jak aquapar...

Zobacz ogłoszenie
20
Mieszkanie 4-pokojowe Międzyzdroje, ul. Bohaterów Warszawy

2 482 389

110

4 pok.

Wyjątkowa oferta dla konesera przestrzeni, ciszy i elegancji. Zapraszamy do poznania niezwykle rzadkiej nieruchomości ? apartamentu o powierzchni 110,11 m?, położonego na 3. piętrze odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w pierwszej linii brzegowej w samym sercu Międzyzdrojów. To miejsce, w którym ...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd

929 000

42

2 pok.

MIĘDZYZDROJE! Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na morze mieszkanie w pełni wyposażone i solidnie wykończone skład: salon + aneks kuchenny, balkon z dwoma wejściami (z salonu i sypialni), łazienka, sypialnia pełne wyposażenie RTV, AGD, wysokiej jakości umeblowanie w cenie! ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Kołczewo

350 840

2506

Działka na wyspie Wolin w miejscowości Kołczewo, o powierzchni 2506 m2 w kształcie prostokąta o szerokości ok. 23 m i długości ok. 108m, nieruchomość położona w pobliżu lasu przy ul. Bursztynowej. Kołczewo to miejscowość położona ok. 3 km od morza, 1 km od pola golfowego Amber Baltic, w niedużej odl...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

649 000

32

2 pok.

Apartament na sprzedaż w centrum Międzyzdrojów, ok. 200 metrów od plaży! Absolutnie fantastyczna lokalizacja. Apartament znajduje się w budynku, który pełni także funkcję hotelu. Infrastruktura na jaką mogą liczyć przyszli mieszkańcy tego miejsca to m.in. duży i dozorowany parking, recepcja, budyne...

Zobacz ogłoszenie
5
Lokal Międzyzdroje, ul. Kolejowa

320 000

43

Własność. Lokal usługowy położony na parterze przy Ulicy Kolejowej w Międzyzdrojach 180 m od dworca PKP. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 43 m kw składająca się z powierzchni handlowej oraz zaplecza socjalnego (toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze). Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Lo...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego

1 980 000

61

2 pok.

Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach w kompleksie Golden Tulip mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku apartamentowego w unikalnej, kameralnej i cichej jego części w samej otulinie lasu świetna lokalizacja w Międzyzdrojach, odległość do plaży ok 80 metrów, niedal...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd

699 000

43

2 pok.

Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na Międzyzdroje mieszkanie w pełni wyposażone i ładnie wykończone składa się z salonu i aneksu kuchennego z bezpośrednim wyjściem na balkon, dodatkowo łazienka i sypialnia z garderobą również z bezpośrednim wyjściem na balkon pełne wypos...

Zobacz ogłoszenie
17
Działka budowlana Karnocice

1 499 000

4200

SPRZEDAŻ BEZ PROWIZJI 0% COMISSION Okazja inwestycyjna dla dewelopera. Działka budowlana dla dewelopera !!! DZIAŁKA Z WŁASNĄ LINIĄ BRZEGOWĄ !!! Projekt budowy Osiedla Domów zlokalizowany w malowniczej, spokojnej miejscowości Karnocice nad Zalewem Szczecińskim gmina Wolin województwo Zachodniopomo...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rolna Wicko

498 420

1278

Marzysz o własnej działce z widokiem na jezioro? Mamy coś idealnego! *Lokalizacja:* Wicko (gm. Międzyzdroje), tylko 4 km od Międzyzdrojów! *Powierzchnia:* 1278 m2 *Cena:* 390 zł/m2 - łącznie *498 420 zł* *Działka na wzgórzu* z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego *Media:* prąd , ...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Wicko

532 800

1332

Marzysz o własnej działce z widokiem na jezioro? Mamy coś idealnego! *Lokalizacja:* Wicko (gm. Międzyzdroje), tylko 4 km od Międzyzdrojów! *Powierzchnia:* 1 332 m2 *Cena:* 400 zł/m2 - łącznie *532 800 zł* *Działka na wzgórzu* z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego *Media:* prąd ,...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 2-pokojowe Wolin

325 000

42

2 pok.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2 w malowniczym Wolinie, położone nad Cieśniną Dziwną. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą: - Dwa ustawne pokoje. - Oddzielna kuchnia, zapewniająca wygodę i funkcjonalność. - Osobne WC i łazienka - praktyczne rozwi...

Zobacz ogłoszenie
5
Mieszkanie 2-pokojowe Mokrzyca Mała

219 000

50

2 pok.

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem i garażem dwupokojowe kuchnia łazienka ogrzewanie co

Zobacz ogłoszenie
2
Działka siedliskowa Wicko

290 000

3200

Działka nr 76/8. Obręb Wicko, obręb ewidencyjny 0025. Jednostka rejestrowa G.64. Tel:

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rekreacyjna Kołczewo, ul. Zwycięstwa

450 000

1073

Na sprzedaż działka 1073 m² w topowej lokalizacji - Kołczewo, ul. Zwycięstwa (okolice pola golfowego). Gotowa pod budowę - wchodzisz i budujesz. Jedna z lepszych lokalizacji w okolicy. Najważniejsze: - MPZP - zabudowa usługowo-budowlana. - Prąd, woda, kanalizacja - na działce. - Dostęp do drogi publ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Kołczewo

350 000

1000

Działka znajduje się trzy kilometry od pięknej, malowniczej plaży nad morzem z widokiem na dziewiczy wysoki klif. Działka jest w pełni uzbrojona i posiada plan zagospodarowania przestrzennego. Z możliwością natychmiastowego wykorzystania do celów campingowych, bez nakładów, a w przyszłości budowy wy...