Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Jaciska Najwięcej bez pośredników

Średnia 79 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Jacisk - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Jaciskach można kupić lub wynająć za 90 tys zł, a najdroższe za 90 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 90 tys zł.

4
Działka budowlana Jaciska

90 000

1140

Działka położona w miejscowości Jaciska gm. Panki, powiat kłobucki, województwo śląskie. To idealne miejsce pod budowę dla osób ceniących ciszę i spokój. Powierzchnia działki ok. 1140m2 (wydzielona z większej w trakcie podziału geodezyjnego na zdjęciu nr. 1) Wielkość działki nr. 2 do uzgodnienia (wi...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
Działka rod Panki

15 000

400

Duża działka ROD 20 min od Częstochowy. Działka położona 2 min pieszo od zalewu. Przepiękna okolica. Utrzymanie jest tanie, około 260 zł za rok. Na działki nie ma opłaty wpisowej. Działka jest duża, ma około 400 metrów kwadratowych. Zaletą jest posiadanie bramy wjazdowej, którą wjedzie nawet dług...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Długi Kąt

400 000

806

Sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę i rozpoczętą budową (szalunki do ław). Działka położona w cichej spokojnej okolicy, 4 km od Wręczycy Wielkiej, ze spokojnymi sąsiadami. Odległości: - 2 km do Lewiatana - 3,5 km do Dino - 4 km do cywilizacji - 17 km do Częstochowy Działka ma 806 m...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Zborowskie

99 000

927

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 927 m2, położoną w Zborowskie gm. Ciasna. Położona w spokojnej i zielonej okolicy. Bezpośrednio przy lesie. Wszystkie media w drodze: gaz, kanalizacja, sieć energetyczna i woda.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Kamińsko, ul. Sosnowa

72 000

880

Działka nr ewid. 399/4 położona jest w m-ci Kamińsko gm. Przystajń woj. Śląskie Na działce rosną pojedyńcze brzozy/ do ewentualnej wycinki Działka ma 880 m. kw. powierzni i jest b. atrakcyjnie położona - ok. 70 m. od kompleksu Lasów Państwowych o pow kilkuset hektarów. Do rzeki Liswarty ok 200 m Dzi...