Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Giebło Najwięcej bez pośredników

Średnia 104 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Giebła - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Gieble można kupić lub wynająć za 70 tys zł, a najdroższe za 80 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 75 tys zł.

8
Działka budowlana Giebło, ul. Częstochowska

85 000

743

Na sprzedaż ładna działka budowlana w miejscowości Giebło, gmina Ogrodzieniec. Sprzedaż prywatna, bez pośredników. Podstawowe informacje: - Województwo: Śląskie - Powiat: Zawierciański - Gmina: Ogrodzieniec - Miejscowość: Giebło - Powierzchnia działki: 743 m2 (wymiary na zdjęciu) - Dojazd: asfalt (...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Giebło, ul. Częstochowska

79 900

854

Witam. Posiadam do sprzedania działki budowlane w Gieble przy ulicy Częstochowskiej, gmina Ogrodzieniec. Działki mają powierzchnie: - 854 m² - 941 m² - 1107 m² Cena: 94 zł/m² Do każdej działki przynależy udział w drodze wewnętrznej. Media w drodze. Cena w ogłoszeniu dotyczy działki o powierzchn...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
32
dom, 7 pokoi Ogrodzieniec, ul. Spacerowa

1 780 000

330

7 pok.

Nowe

WYJĄTKOWY DOM Z MOŻLIWOŚCIĄ POŁĄCZENIA FUNKCJI MIESZKALNEJ I BIZNESOWEJ Ogrodzieniec | Jura Krakowsko-Częstochowska Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o wysokim potencjale użytkowym, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2633 m². To nieruchomość, która łąc...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Hucisko, ul. Skalna

110 000

981

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA HUCISKO (Kwaśniów Górny) PRZY ULICY SKALNEJ POWIERZCHNIA DZIAŁKI WYNOSI 981 m2 Według Planu Zagospodarowania działka położona na terenach oznaczonych: 77M4a - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej MEDIA w drodze: woda, prąd gaz Dojazd do działki częściowo drogą służ...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rolno-budowlana Hucisko, ul. Skalna

130 000

1987

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA HUCISKO (Kwaśniów Górny) PRZY ULICY SKALNEJ POWIERZCHNIA DZIAŁKI WYNOSI 1987 m2 Według Planu Zagospodarowania działka położona na terenach oznaczonych: 77M4a - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 40R/ZL - teren rolny wskazany do zalesienia MEDIA w drodze: woda, prą...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Rodaki, ul. Słoneczna

110 000

6460

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA POŁOŻONA W RODAKACH PRZY ULICY SŁONECZEJ POWIERZCHNIA DZIAŁKI WYNOSI 6460m2 szerokość działki wynosi: około 15 metrów. Według Planu Zagospodarowania działka położona na terenach oznaczonych: 22M4 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej 3T2 - teren ogólnod...