Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Żory Kleszczówka Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 088 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z Żor Kleszczówka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w Żorach Kleszczówka można kupić za 340 tys zł, a najdroższe za 340 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 340 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 6088 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Kleszczówka to ul. Piaskowa (1 ogłoszenie).

8
Mieszkanie 3-pokojowe Żory Kleszczówka, ul. Piaskowa

340 000

55

3 pok.

Sprzedam mieszkanie M-4 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku w spokojnej dzielnicy Żor: Kleszczówka, ul. Piaskowa 5. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a jego powierzchnia wynosi 55,85 m2. W mieszkaniu znajduje się duży balkon i do przynależy...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Powstańców Śląskich

375 000

56

3 pok.

TOP Lokalizacja | Niski Blok | M-4 | Osiedle Powstańców Śląskich | Klimatyzacja | Bez Prowizji OPIS OFERTY: Na sprzedaż jasne, przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na osiedlu Powstańców Śląskich w Żorach, które łączy miejską wygodę z zacisznym charakterem. Lokal znajduje s...

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Korfantego

469 000

55

3 pok.

Mam na sprzedaż mieszkanie M4 na osiedlu Korfantego. Niski blok, mieszkanie na dwie strony świata (wschód - zachód). Drugie piętro, 55,8 m², piwnica 3,5 m², balkon 6 m². Trzypokojowe mieszkanie po remoncie w grudniu 2025 r. Wysoki standard: panele na całym mieszkaniu nowe, drzwi wejściowe nowe, gład...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Sikorskiego

375 000

56

3 pok.

Zainwestuj swoje pieniądze już dziś!!! Mieszkanie z umową najmu na rok z obecnym właścicielem. Ze względu na budowę domu sprzedajemy swoje mieszkanie bezpośredników. Budynek po termomodernizacji. Okna PCV, panele na podłogach na ścianach gładzie. Przestronne słoneczne mieszkanie w centrum osiedla....

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
12
Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój Dubielec, ul. Ruchu Oporu

379 000

72

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 72,21 m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul. Ruchu Oporu w Jastrzębiu Zdroju. Lokal po generalnym remoncie (ok. 3 lata temu), gotowe do zamieszkania. Układ: - 2 sypialnie - duży, jasny salon z balkonem - przestronna kuchnia z oknem (zabudowa + AGD: lodówka,...