Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Rybnik os. Południe Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 205 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Rybnika os. Południe - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Rybniku os. Południe można kupić za 310 tys zł, a najdroższe za 320 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 315 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 5205 zł.

25
Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik Boguszowice, os. Południe

320 000

61

3 pok.

Nowe

Dzień dobry, Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Rybniku - Boguszowicach - osiedle Południe na pierwszym piętrze. Bardzo blisko sklepy, poczta, przystanek autobusowy - przedszkole widoczne przez okno wraz z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Mieszkanie posiada klimatyzację. Stan mieszkania dob...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik, os. Południe

315 000

61

3 pok.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy. RYBNIK OŚ. POŁUDNIE BEZ POŚREDNIKÓW - BRAK PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI Powierzchnia: 61 m² Liczba pokoi: 3 (nieprzechodnie) Ogrzewanie: miejskie Piętro: 1/4 (pierwsze piętro w budynku czteropiętrowym) Czynsz: ok. 1000 zł/miesiąc. W czyn...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
12
Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik Chwałowice, ul. Śląska

220 000

45

2 pok.

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie typu M-3 Rybnik Śląska 16 - powierzchnia: 45,65 m2 - piętro: 4/4 - balkon - piwnica - parking przed budynkiem - CO miejskie - okna PCV (2003 rok) - instalacje częściowo wymienione - układ pomieszczeń: 2 pokoje, łazienka z WC, kuchnia, przedpokój ...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik Boguszowice, ul. Jastrzębska

279 000

53

2 pok.

Na sprzedaż M-3 Rybnik Jastrzębska 19. - powierzchnia: 53,96 m2 - piętro: wysoki parter/2 - ogrzewanie miejskie z sieci - ciepła woda z sieci - okna PCV - instalacje częściowo wymienione - parking przed budynkiem i z boku - budynek - układ pomieszczeń: 3 pokoje, WC, przedpokój (w ...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik Boguszowice, ul. Sztolniowa

360 000

61

3 pok.

Mieszkanie do zamieszkania od lipiec/ sierpień. Pokoje i przedpokój z zabudową. Kuchnia pozostaje z umeblowaniem. Klimatyzacja na gwarancji, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Rolety zewnętrzne na oknach i balkonie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole, sklepy do przystanku autobusowego...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik Chwałowice, ul. Bolesława Krupińskiego

255 000

46

3 pok.

Sprzedam czyste, zadbane mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią w niskim, ocieplonym bloku: - 3 niezależne pokoje z dębowymi parkietami - osobna kuchnia z oknem - łazienka z prysznicem - przemyślany układ - brak przechodnich pomieszczeń - wydzielone miejsce parkingowe koło bloku przynależne do miesz...